VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
40
%
νίκες
- 4 νίκες
- 3 ισοπαλίες
- 3 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 2 ισοπαλίες
- 3 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
Ν
22.08.2026
Eredivisie, Women
Φέγενορντ (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
0
2
1
0
1
2
Ν
16.08.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ντεν Χάαγκ (Γ)
1
0
1
1
2
1
Ν
22.05.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Εξέλσιορ (Γ)
1
0
0
0
1
0
Η
08.05.2026
Eredivisie, Women
Άγιαξ (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
0
0
3
1
3
1
Η
03.05.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Χέρενφεν (Γ)
1
1
0
4
1
5
Ι
26.04.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ντεν Χάαγκ (Γ)
0
1
1
0
1
1
Ι
05.04.2026
Eredivisie, Women
Φέγενορντ (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
1
2
2
1
3
3
Ι
29.03.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
1
0
0
1
1
1
Ν
22.03.2026
Eredivisie, Women
Hera United (w)
VV Αλκμάαρ (Γ)
0
2
1
0
1
2
Η
18.03.2026
KNVB beker, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
–
–
–
–
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
Ι
22.08.2026
Eredivisie, Women
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
0
1
1
0
1
1
Η
16.08.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Άγιαξ (Γ)
0
1
0
0
0
1
Ν
22.05.2026
Eredivisie, Women
Hera United (w)
Ουτρέχτη (Γ)
0
0
1
2
1
2
Ν
08.05.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Χέρενφεν (Γ)
3
0
2
1
5
1
Η
03.05.2026
Eredivisie, Women
Φέγενορντ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
1
0
2
0
3
0
Ν
26.04.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Τβέντε (Γ)
0
0
2
0
2
0
Ν
05.04.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Τσβόλε (Γ)
1
0
2
0
3
0
Ι
29.03.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
1
0
0
1
1
1
Ν
21.03.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Εξέλσιορ (Γ)
1
0
1
0
2
0
Η
15.03.2026
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
Άγιαξ (Γ)
0
0
0
2
0
2
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
Όλα τα τουρνουά
10
Αγώνες
Όλα τα τουρνουά
Αγώνας
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Αγώνας
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
15
Συνολικά γκολ
16
18
Που δέχτηκε
10
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
28
%
νίκες
- 2 νίκες
- 5 ισοπαλίες
- 0 ήττες
7
τελευταίοι αγώνες
- 0 νίκες
- 5 ισοπαλίες
- 2 ήττες
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
29.03.2026
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
1
0
0
1
1
1
16.11.2025
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
1
3
2
0
3
3
22.03.2025
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
1
0
0
2
1
2
14.02.2025
KNVB beker, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
–
–
2
1
2
1
14.12.2024
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
0
1
1
0
1
1
03.03.2024
Eredivisie, Women
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
–
–
0
0
0
0
18.11.2023
Eredivisie, Women
Ουτρέχτη (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
–
–
2
2
2
2
VV Αλκμάαρ (Γ)
Όλα τα τουρνουά
7
Αγώνες
Ουτρέχτη (Γ)
Όλα τα τουρνουά
Αγώνας
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Αγώνας
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
11
Συνολικά γκολ
9
1
Τβέντε (Γ)
2
2
0
0
9-2
7
6
Ν
Ν
2
VV Αλκμάαρ (Γ)
2
2
0
0
4-2
2
6
Ν
Ν
3
Άγιαξ (Γ)
2
2
0
0
2-0
2
6
Ν
Ν
4
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
2
1
1
0
3-1
2
4
Ι
Ν
5
Φέγενορντ (Γ)
2
1
0
1
3-3
0
3
Η
Ν
6
De Graafschap (w)
2
1
0
1
2-2
0
3
Ν
Η
7
Ουτρέχτη (Γ)
2
0
1
1
1-2
-1
1
Ι
Η
8
Χέρενφεν (Γ)
2
0
0
2
1-3
-2
0
Η
Η
9
Τσβόλε (Γ)
2
0
0
2
0-3
-3
0
Η
Η
10
Ντεν Χάαγκ (Γ)
2
0
0
2
2-9
-7
0
Η
Η
Προκριματικοί Champions League
Υποβιβασμός
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
23.08.2026 17:45
Ντεν Χάαγκ (Γ)
Τβέντε (Γ)
0
3
1
4
1
7
23.08.2026 13:15
De Graafschap (w)
Χέρενφεν (Γ)
1
0
0
0
1
0
22.08.2026 17:30
Φέγενορντ (Γ)
VV Αλκμάαρ (Γ)
0
2
1
0
1
2
22.08.2026 17:30
Άγιαξ (Γ)
Τσβόλε (Γ)
1
0
0
0
1
0
22.08.2026 15:00
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
0
1
1
0
1
1
16.08.2026 17:45
Τβέντε (Γ)
De Graafschap (w)
2
0
0
1
2
1
16.08.2026 17:45
Τσβόλε (Γ)
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
0
0
0
2
0
2
16.08.2026 17:45
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ντεν Χάαγκ (Γ)
1
0
1
1
2
1
16.08.2026 17:45
Χέρενφεν (Γ)
Φέγενορντ (Γ)
1
0
0
2
1
2
16.08.2026 13:15
Ουτρέχτη (Γ)
Άγιαξ (Γ)
0
1
0
0
0
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
06.09.2026 13:15
Φέγενορντ (Γ)
PSV Αϊντχόφεν (Γ)
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 17:45
Άγιαξ (Γ)
De Graafschap (w)
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 17:45
Τβέντε (Γ)
Χέρενφεν (Γ)
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 17:45
Τσβόλε (Γ)
Ντεν Χάαγκ (Γ)
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 17:45
VV Αλκμάαρ (Γ)
Ουτρέχτη (Γ)
–
–
–
–
–
–