regain
FarmVille
40
%
νίκες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
40
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
04.09.2026
NSTLGA League Season 2
regain
Without a Roof
6
13
–
–
–
–
0
1
Ν
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
regain
Skyline
13
7
14
16
16
12
2
1
Η
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
regain
Detonate
8
13
–
–
–
–
0
1
Η
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
For Fun
regain
5
13
13
10
13
3
2
1
Η
01.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
Marsborne
regain
13
6
13
4
–
–
2
0
Ν
31.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
regain
Chicken Coop Esports
22
18
13
2
–
–
2
0
Η
29.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
Voca
regain
13
5
13
4
–
–
2
0
Η
11.07.2026
BLAST Open Fall 2026: North American Qualifier
Voca
regain
13
11
13
5
–
–
2
0
Ν
10.07.2026
CROSSFIRE Season 5
regain
33
13
16
13
6
–
–
2
1
Ν
09.07.2026
BLAST Open Fall 2026: North American Qualifier
Marsborne
regain
13
1
5
13
14
16
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
04.09.2026
NSTLGA League Season 2
Marsborne
FarmVille
13
6
–
–
–
–
1
0
Η
28.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
FarmVille
Zomblers
11
13
11
13
–
–
0
2
Η
27.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
Voca
FarmVille
13
9
13
11
–
–
2
0
Ν
26.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
FarmVille
33
13
11
5
13
13
5
2
1
Η
01.05.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
regain
13
6
5
13
14
16
1
2
Η
30.04.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
Wildcard
FarmVille
13
2
13
7
–
–
2
0
Ν
01.05.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
FarmVille
Shimmer (w)
13
6
16
14
–
–
2
0
Ν
28.04.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
Reign Above
13
10
13
2
–
–
2
0
Η
29.04.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
FarmVille
Aether
5
13
10
13
–
–
0
2
Ν
27.04.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
OverKnight
FarmVille
6
13
–
–
–
–
0
2
regain
30
χάρτες
FarmVille
47%
Κερδισμένοι γύροι
49%
47%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
45%
48%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
52%
50%
Γύροι πιστολιού
48%
68%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72%
48%
Κούρσα 6 γύρων
50%
48%
Κούρσα 9 γύρων
58%
39%
Κούρσα 12 γύρων
38%
regain
FarmVille
66
%
νίκες
- 2 νίκες
- 1 ήττα
3
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 2 ήττες
33
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
01.05.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
regain
13
6
5
13
14
16
1
2
09.04.2026
CCT Season 3 North American Series #4
FarmVille
regain
19
16
10
13
10
13
1
2
01.04.2026
PGL Astana 2026: South American Qualifier
regain
FarmVille
4
13
11
13
–
–
0
2
regain
8
χάρτες
FarmVille
50%
Κερδισμένοι γύροι
52%
54%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
59%
41%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46%
52%
Γύροι πιστολιού
48%
71%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
74%
37%
Κούρσα 6 γύρων
63%
50%
Κούρσα 9 γύρων
50%
50%
Κούρσα 12 γύρων
50%
regain
FarmVille
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Zucar
1.29
89.3
75.2%
52%
fuzenko
1.03
76.4
76.0%
58%
grape
0.99
69.4
69.0%
47%
spud
0.86
78.7
75.7%
49%
sasha
0.80
57.5
66.4%
47%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
calamity
1.10
83.6
75.4%
53%
Slugy
1.06
75.9
75.0%
56%
Beakie
1.03
84.3
69.4%
49%
KmZ
0.82
77.3
64.3%
42%
Signal
0.72
51.7
68.6%
45%
Ομάδα
1.29
KD
1.10
89.3
ADR
83.6
75.2%
KAST
75.4%
52.3%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
53.4%
0.03
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.16
2.1%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
12.1%
Κορυφαία όπλα
Glock-18
3 Εκτελέσεις
AK-47
11 Εκτελέσεις
M4A1
24 Εκτελέσεις
Zucar
calamity
Κορυφαία όπλα
Glock-18
7 Εκτελέσεις
MAC-10
17 Εκτελέσεις
AK-47
25 Εκτελέσεις
regain
FarmVille
56%
16 χάρτες
Ancient
15 χάρτες
47%
100%
1 χάρτης
Cache
1 χάρτης
0%
0%
0 χάρτες
Nuke
0 χάρτες
0%
100%
3 χάρτες
Anubis
5 χάρτες
40%
41%
17 χάρτες
Mirage
9 χάρτες
44%
56%
16 χάρτες
Inferno
15 χάρτες
53%
64%
11 χάρτες
Dust2
18 χάρτες
61%
regain
FarmVille
regain
FarmVille
64
Χάρτες που παίχτηκαν
63
56%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47%
58%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
56%
60%
Γύροι πιστολιού
52%
48%
Πρώτο Αίμα
48%



