Misa Esports
Mai Tai
40
%
νίκες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 8 ήττες
20
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
30.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #5
Entropy Gaming
Misa Esports
8
13
13
8
13
6
2
1
Ν
30.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #5
BakS Esports
Misa Esports
13
10
9
13
8
13
1
2
Ν
28.08.2026
CCT Europe 2026 Series #8 Play-In
Misa Esports
ex-MANA eSports
13
9
9
13
19
15
2
1
Η
27.08.2026
CCT Europe 2026 Series #8 Play-In
Permitta Esports
Misa Esports
16
13
13
3
–
–
2
0
Η
19.08.2026
CCT Europe 2026 Challengers #5
Misa Esports
ex-Sashi Academy
10
13
25
23
10
13
1
2
Ν
18.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #4
Misa Esports
Strael-Bora
13
9
13
7
–
–
2
0
Η
18.08.2026
CCT Europe 2026 Challengers #5
Bushido Wildcats
Misa Esports
9
13
13
7
–
–
2
1
Η
16.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7 Play-In
UNiTY
Misa Esports
13
9
13
2
–
–
2
0
Ν
15.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #3
Leo Team
Misa Esports
8
13
13
9
3
13
1
2
Η
15.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #3
INOX Division
Misa Esports
13
7
13
8
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
28.08.2026
CCT Europe 2026 Series #8 Play-In
Permitta Esports
Mai Tai
13
7
19
15
–
–
2
0
Ν
27.08.2026
CCT Europe 2026 Series #8 Play-In
Mai Tai
ex-MANA eSports
16
12
13
10
–
–
2
0
Η
21.08.2026
Fiesta Series 1
Mai Tai
Endless Journey
4
13
13
6
6
13
1
2
Η
18.08.2026
CCT Europe 2026 Challengers #5
WBT
Mai Tai
13
6
13
10
–
–
2
0
Η
18.08.2026
Fiesta Series 1
ENCE
Mai Tai
13
4
8
13
16
14
2
1
Ν
16.08.2026
CCT Europe 2026 Challengers #5
Mai Tai
Esport BERG
13
9
13
1
–
–
2
0
Η
15.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7 Play-In
Misa Esports
Mai Tai
11
13
13
7
13
7
2
1
Η
14.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7 Play-In
Mai Tai
UNiTY
14
16
13
16
–
–
1
2
Η
02.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #2
Mai Tai
BASEMENT BOYS
14
16
3
13
–
–
0
2
Η
02.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #2
Bushido Wildcats
Mai Tai
13
5
13
7
–
–
2
0
Misa Esports
30
χάρτες
Mai Tai
49%
Κερδισμένοι γύροι
45%
46%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
46%
51%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46%
50%
Γύροι πιστολιού
54%
64%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
65%
60%
Κούρσα 6 γύρων
32%
52%
Κούρσα 9 γύρων
43%
40%
Κούρσα 12 γύρων
39%
Misa Esports
Mai Tai
50
%
νίκες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
2
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
15.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7 Play-In
Misa Esports
Mai Tai
11
13
13
7
13
7
2
1
26.07.2026
CCT Europe 2026 Series #6 Play-In
Misa Esports
Mai Tai
10
13
9
13
–
–
0
2
Misa Esports
5
χάρτες
Mai Tai
52%
Κερδισμένοι γύροι
48%
53%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
49%
51%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
47%
60%
Γύροι πιστολιού
40%
64%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
65%
80%
Κούρσα 6 γύρων
20%
80%
Κούρσα 9 γύρων
20%
40%
Κούρσα 12 γύρων
60%
Misa Esports
Mai Tai
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Ckanic
1.17
70.7
71.3%
60%
h0kz
1.13
74.5
66.9%
36%
EMSTAR
0.95
84.6
66.1%
66%
Zuedsta
0.92
65.7
68.0%
55%
souv
0.78
67.0
66.5%
52%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Enzo
1.20
78.4
72.8%
54%
nami
1.06
74.9
69.9%
41%
yvro
1.04
79.2
70.0%
49%
elem
0.96
66.7
69.9%
50%
chudy
0.89
73.6
68.0%
66%
Ομάδα
1.17
KD
1.20
70.7
ADR
78.4
71.3%
KAST
72.8%
59.5%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
53.6%
0.14
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.16
8.6%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
12.1%
Κορυφαία όπλα
M4A1-S
67 Εκτελέσεις
USP-S
10 Εκτελέσεις
AK-47
61 Εκτέλεση
Ckanic
Enzo
Κορυφαία όπλα
AWP
22 Εκτελέσεις
Galil AR
11 Εκτελέσεις
AK-47
56 Εκτελέσεις
Mai Tai
Misa Esports
50%
16 χάρτες
Mirage
8 χάρτες
25%
0%
0 χάρτες
Inferno
5 χάρτες
60%
50%
4 χάρτες
Cache
9 χάρτες
33%
44%
9 χάρτες
Ancient
3 χάρτες
33%
20%
5 χάρτες
Anubis
12 χάρτες
50%
20%
5 χάρτες
Dust2
10 χάρτες
40%
17%
6 χάρτες
Nuke
7 χάρτες
57%
Mai Tai
Misa Esports
Mai Tai
Misa Esports
45
Χάρτες που παίχτηκαν
54
45%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
45%
44%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
48%
47%
Γύροι πιστολιού
53%
44%
Πρώτο Αίμα
46%




