K27
Nemiga Gaming
40
%
νίκες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
GamerLegion
K27
13
4
5
13
8
13
1
2
Η
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
magic
K27
13
9
13
1
–
–
2
0
Η
30.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
K27
Nuclear TigeRES
9
13
11
13
–
–
0
2
Η
29.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
K27
Ex-RUBY
4
13
13
11
6
13
1
2
Η
26.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
HOTU
K27
13
10
13
6
–
–
2
0
Ν
25.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
K27
Sparta
13
10
10
13
13
9
2
1
Ν
23.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
K27
Rune Eaters Esports
13
10
13
5
–
–
2
0
Η
14.08.2026
Esports World Cup 2026
K27
MIBR
10
13
5
13
–
–
0
2
Η
12.08.2026
Esports World Cup 2026
Team Falcons
K27
13
6
–
–
–
–
1
0
Ν
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
EYEBALLERS
K27
11
13
14
16
–
–
0
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
HOTU
Nemiga Gaming
16
14
13
9
–
–
2
0
Ν
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
BIG
Nemiga Gaming
13
11
13
16
11
13
1
2
Η
29.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7
Nemiga Gaming
Phantom
11
13
13
11
5
13
1
2
Η
28.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
Nemiga Gaming
Nuclear TigeRES
10
13
14
16
–
–
0
2
Ν
27.08.2026
CCT Europe 2026 Series #7
Nemiga Gaming
Black Phoenix
13
5
13
4
–
–
2
0
Η
27.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
Nemiga Gaming
Ex-RUBY
13
4
6
13
8
13
1
2
Η
25.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
1W Team
Nemiga Gaming
16
14
13
6
–
–
2
0
Ν
24.08.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Open Qualifier
Nemiga Gaming
Acend
13
5
13
2
–
–
2
0
Ν
24.08.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Open Qualifier
QUAZAR
Nemiga Gaming
11
13
–
–
–
–
0
1
Ν
22.08.2026
Moscow Cyber Games 2026: European Qualifier
Nemiga Gaming
FORZE Reload
13
11
13
9
–
–
2
0
K27
30
χάρτες
Nemiga Gaming
49%
Κερδισμένοι γύροι
52%
43%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50%
52%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54%
61%
Γύροι πιστολιού
54%
72%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
73%
41%
Κούρσα 6 γύρων
52%
44%
Κούρσα 9 γύρων
52%
46%
Κούρσα 12 γύρων
52%
K27
Nemiga Gaming
50
%
νίκες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
2
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
26.03.2026
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #2
K27
Nemiga Gaming
7
13
13
4
7
13
1
2
03.02.2026
Exort Cataclysm Season 1
Nemiga Gaming
K27
12
16
10
13
–
–
0
2
K27
5
χάρτες
Nemiga Gaming
52%
Κερδισμένοι γύροι
48%
47%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
49%
51%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
53%
50%
Γύροι πιστολιού
50%
76%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
69%
80%
Κούρσα 6 γύρων
20%
60%
Κούρσα 9 γύρων
40%
60%
Κούρσα 12 γύρων
40%
K27
Nemiga Gaming
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
kashl1d
1.08
64.1
70.5%
34%
clax
1.03
74.1
68.9%
61%
XeeDo
0.97
72.7
67.0%
65%
qw1nk1
0.95
71.9
73.5%
60%
X5G7V
0.84
68.2
65.2%
56%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
khaN
1.34
75.7
74.3%
35%
robo
1.13
72.4
69.5%
51%
KaiR0N-
1.11
78.5
71.7%
55%
syph0
1.11
73.2
73.9%
57%
xant3r
0.95
67.0
72.1%
59%
Ομάδα
1.08
KD
1.34
64.1
ADR
75.7
70.5%
KAST
74.3%
34.0%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
35.0%
0.12
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.15
11.1%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
7.9%
Κορυφαία όπλα
AWP
510 Εκτελέσεις
AK-47
131 Εκτέλεση
Galil AR
62 Εκτελέσεις
kashl1d
khaN
Κορυφαία όπλα
AWP
514 Εκτελέσεις
AK-47
208 Εκτελέσεις
USP-S
71 Εκτέλεση
K27
Nemiga Gaming
0%
0 χάρτες
Inferno
0 χάρτες
0%
64%
14 χάρτες
Ancient
16 χάρτες
50%
50%
10 χάρτες
Cache
2 χάρτες
50%
50%
6 χάρτες
Anubis
9 χάρτες
78%
63%
8 χάρτες
Dust2
17 χάρτες
41%
65%
17 χάρτες
Mirage
10 χάρτες
70%
23%
13 χάρτες
Nuke
8 χάρτες
50%
K27
Nemiga Gaming
K27
Nemiga Gaming
68
Χάρτες που παίχτηκαν
62
48%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
51%
55%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
59%
60%
Γύροι πιστολιού
55%
51%
Πρώτο Αίμα
48%



