MIBR
EYEBALLERS
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
40
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
3DMAX
MIBR
8
13
6
13
–
–
0
2
Η
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
MIBR
Eternal Fire
16
19
13
8
11
13
1
2
Η
16.08.2026
Esports World Cup 2026
Legacy
MIBR
13
11
13
8
–
–
2
0
Ν
14.08.2026
Esports World Cup 2026
K27
MIBR
10
13
5
13
–
–
0
2
Η
12.08.2026
Esports World Cup 2026
MIBR
Astralis
6
13
–
–
–
–
0
1
Ν
02.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
BESTIA
13
9
13
8
–
–
2
0
Ν
01.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
ShindeN
16
14
13
6
–
–
2
0
Ν
29.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
LargadosyPelados
7
13
19
17
13
2
2
1
Ν
28.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
Fluxo W7M
13
10
13
8
–
–
2
0
Η
05.07.2026
XSE Pro League 2026
MIBR
9z Team
10
13
13
16
–
–
0
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
B8
EYEBALLERS
13
9
13
11
–
–
2
0
Ν
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
DENDELE
EYEBALLERS
11
13
13
3
9
13
1
2
Η
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
EYEBALLERS
K27
11
13
14
16
–
–
0
2
Ν
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
SINNERS
EYEBALLERS
19
17
7
13
6
13
1
2
Ν
07.08.2026
EYEBALLERS
Revenix
13
6
13
1
–
–
2
0
Η
22.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
EYEBALLERS
FaZe Clan
12
16
8
13
–
–
0
2
Η
05.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
FaZe Clan
22
20
14
16
3
13
1
2
Η
04.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
Team Nemesis
10
13
13
9
19
22
1
2
Η
03.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
TYLOO
6
13
7
13
–
–
0
2
Ν
02.07.2026
XSE Pro League 2026
3DMAX
EYEBALLERS
5
13
–
–
–
–
0
1
MIBR
30
χάρτες
EYEBALLERS
54%
Κερδισμένοι γύροι
50%
44%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47%
62%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54%
54%
Γύροι πιστολιού
50%
73%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72%
61%
Κούρσα 6 γύρων
37%
57%
Κούρσα 9 γύρων
43%
59%
Κούρσα 12 γύρων
53%
MIBR
EYEBALLERS
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
07.04.2026
PGL Bucharest 2026
MIBR
EYEBALLERS
13
7
13
9
2
0
MIBR
2
χάρτες
EYEBALLERS
62%
Κερδισμένοι γύροι
38%
57%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
33%
67%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
43%
50%
Γύροι πιστολιού
50%
80%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
61%
100%
Κούρσα 6 γύρων
0%
100%
Κούρσα 9 γύρων
0%
100%
Κούρσα 12 γύρων
0%
MIBR
EYEBALLERS
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
nqzjre
1.27
68.7
74.5%
32%
insani
1.26
95.0
76.8%
55%
venomzera
1.21
78.2
75.6%
61%
tomaszin
1.14
74.7
70.8%
49%
LNZ
1.01
71.7
73.8%
54%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
maxster
1.21
75.2
73.8%
62%
KRIMZ
1.16
80.4
73.6%
51%
JW
0.99
62.5
69.5%
35%
Rolf
0.90
69.0
70.7%
55%
dex
0.89
71.8
70.0%
59%
Ομάδα
1.27
KD
1.21
68.7
ADR
75.2
74.5%
KAST
73.8%
31.6%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
61.8%
0.17
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.17
7.6%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
9.3%
Κορυφαία όπλα
AK-47
190 Εκτελέσεις
AWP
519 Εκτελέσεις
M4A1
88 Εκτελέσεις
nqzjre
maxster
Κορυφαία όπλα
AK-47
470 Εκτελέσεις
M4A1-S
134 Εκτελέσεις
M4A1
160 Εκτελέσεις
MIBR
EYEBALLERS
67%
12 χάρτες
Nuke
5 χάρτες
40%
0%
0 χάρτες
Dust2
5 χάρτες
20%
30%
10 χάρτες
Ancient
13 χάρτες
69%
100%
3 χάρτες
Cache
3 χάρτες
0%
58%
12 χάρτες
Inferno
7 χάρτες
43%
50%
14 χάρτες
Mirage
18 χάρτες
50%
67%
4 χάρτες
Anubis
6 χάρτες
67%
MIBR
EYEBALLERS
MIBR
EYEBALLERS
55
Χάρτες που παίχτηκαν
57
43%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
42%
65%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51%
52%
Γύροι πιστολιού
51%
55%
Πρώτο Αίμα
46%


