G2 Esports
Aurora
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
30.08.2026
BLAST Open Fall 2026
G2 Esports
Natus Vincere
13
6
13
10
–
–
2
0
Η
28.08.2026
BLAST Open Fall 2026
G2 Esports
Team Spirit
6
13
9
13
–
–
0
2
Ν
26.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Aurora
G2 Esports
5
13
12
16
–
–
0
2
Η
20.08.2026
Esports World Cup 2026
G2 Esports
FURIA Esports
3
13
13
3
4
13
1
2
Ν
19.08.2026
Esports World Cup 2026
G2 Esports
Astralis
6
13
13
6
13
7
2
1
Ν
13.08.2026
Esports World Cup 2026
BIG
G2 Esports
5
13
16
13
1
13
1
2
Ν
12.08.2026
Esports World Cup 2026
G2 Esports
M80
13
11
–
–
–
–
1
0
Η
25.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
Team Liquid
G2 Esports
13
6
13
5
–
–
2
0
Ν
22.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
Nemiga Gaming
G2 Esports
13
9
8
13
8
13
1
2
Η
19.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
G2 Esports
Team Spirit
13
9
14
16
22
25
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
30.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Aurora
M80
13
3
13
5
–
–
2
0
Ν
28.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Aurora
DENDELE
13
7
16
12
–
–
2
0
Η
26.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Aurora
G2 Esports
5
13
12
16
–
–
0
2
Η
19.08.2026
Esports World Cup 2026
FURIA Esports
Aurora
13
11
14
16
13
9
2
1
Ν
15.08.2026
Esports World Cup 2026
JiJieHao
Aurora
6
13
4
13
–
–
0
2
Ν
13.08.2026
Esports World Cup 2026
Aurora
M80
13
9
13
9
–
–
2
0
Η
12.08.2026
Esports World Cup 2026
BIG
Aurora
13
9
–
–
–
–
1
0
Ν
26.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
HOTU
Aurora
11
13
13
9
9
13
1
2
Ν
25.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
Aurora
Echo
13
10
13
4
–
–
2
0
Η
23.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
FOKUS
Aurora
13
11
7
13
13
4
2
1
G2 Esports
30
χάρτες
Aurora
83%
Κερδισμένοι γύροι
65%
51%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47%
58%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60%
46%
Γύροι πιστολιού
64%
73%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
74%
57%
Κούρσα 6 γύρων
61%
57%
Κούρσα 9 γύρων
61%
56%
Κούρσα 12 γύρων
59%
G2 Esports
Aurora
33
%
νίκες
- 1 νίκη
- 2 ήττες
3
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 1 ήττα
66
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
26.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Aurora
G2 Esports
5
13
12
16
0
2
13.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
Aurora
G2 Esports
13
8
13
7
2
0
09.03.2026
ESL Pro League Season 23: Online Stage
G2 Esports
Aurora
10
13
11
13
0
2
G2 Esports
6
χάρτες
Aurora
49%
Κερδισμένοι γύροι
51%
49%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
51%
49%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51%
17%
Γύροι πιστολιού
83%
72%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70%
67%
Κούρσα 6 γύρων
33%
17%
Κούρσα 9 γύρων
83%
17%
Κούρσα 12 γύρων
83%
G2 Esports
Aurora
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
r1nkle
1.34
70.7
74.9%
34%
Nertz
1.16
76.5
72.3%
51%
huNter
1.11
69.0
72.6%
57%
HeavyGod
1.11
74.8
74.3%
63%
MATYS
0.98
69.4
73.2%
69%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
woxic
1.50
73.1
72.5%
31%
Jimpphat
1.31
76.4
77.0%
57%
XANTARES
1.20
85.1
72.1%
59%
Wicadia
1.12
77.3
70.0%
52%
kyxsan
0.99
66.0
72.6%
52%
Ομάδα
1.34
KD
1.50
70.7
ADR
73.1
74.9%
KAST
72.5%
34.2%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
31.0%
0.15
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.18
10.4%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
9.8%
Κορυφαία όπλα
AK-47
225 Εκτελέσεις
AWP
448 Εκτελέσεις
Glock-18
60 Εκτελέσεις
r1nkle
woxic
Κορυφαία όπλα
AWP
593 Εκτελέσεις
AK-47
116 Εκτελέσεις
P2000
68 Εκτελέσεις
Aurora
G2 Esports
0%
1 χάρτης
Ancient
13 χάρτες
46%
50%
4 χάρτες
Cache
2 χάρτες
50%
50%
16 χάρτες
Dust2
17 χάρτες
35%
67%
6 χάρτες
Inferno
11 χάρτες
82%
57%
11 χάρτες
Mirage
14 χάρτες
57%
64%
11 χάρτες
Anubis
6 χάρτες
33%
62%
13 χάρτες
Nuke
0 χάρτες
0%
Aurora
G2 Esports
Aurora
G2 Esports
62
Χάρτες που παίχτηκαν
63
50%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
52%
53%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54%
65%
Γύροι πιστολιού
53%
51%
Πρώτο Αίμα
51%



