MOUZ
Team Vitality
80
%
νίκες
- 8 νίκες
- 2 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
Αποτέλεσμα
Ν
31.08.2026
BLAST Open Fall 2026
MOUZ
Team Falcons
6
13
13
6
13
3
–
–
2
1
Ν
29.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Inner Circle
MOUZ
4
13
5
13
–
–
–
–
0
2
Ν
27.08.2026
BLAST Open Fall 2026
MOUZ
9z Team
13
4
13
7
–
–
–
–
2
0
Η
21.08.2026
Esports World Cup 2026
FUT Esports
MOUZ
16
13
13
5
–
–
–
–
2
0
Ν
19.08.2026
Esports World Cup 2026
GamerLegion
MOUZ
11
13
22
19
11
13
–
–
1
2
Ν
16.08.2026
Esports World Cup 2026
MOUZ
PARIVISION
13
4
13
10
–
–
–
–
2
0
Η
14.08.2026
Esports World Cup 2026
FUT Esports
MOUZ
13
6
12
16
13
11
–
–
2
1
Ν
12.08.2026
Esports World Cup 2026
Lynn Vision
MOUZ
8
13
–
–
–
–
–
–
0
1
Ν
02.08.2026
BLAST Bounty Summer 2026
Team Spirit
MOUZ
8
13
4
13
13
9
10
13
1
3
Ν
01.08.2026
BLAST Bounty Summer 2026
Astralis
MOUZ
13
6
9
13
9
13
–
–
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
04.09.2026
BLAST Open Fall 2026
FURIA Esports
Team Vitality
13
6
11
13
4
13
1
2
Ν
31.08.2026
BLAST Open Fall 2026
FUT Esports
Team Vitality
7
13
8
13
–
–
0
2
Ν
30.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Team Vitality
Legacy
16
14
9
13
13
8
2
1
Ν
29.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Team Vitality
9z Team
13
2
13
6
–
–
2
0
Η
27.08.2026
BLAST Open Fall 2026
Team Vitality
Inner Circle
8
13
13
16
–
–
0
2
Η
21.08.2026
Esports World Cup 2026
Team Vitality
Team Spirit
11
13
16
14
3
13
1
2
Ν
20.08.2026
Esports World Cup 2026
FaZe Clan
Team Vitality
11
13
6
13
–
–
0
2
Ν
16.08.2026
Esports World Cup 2026
Lynn Vision
Team Vitality
2
13
5
13
–
–
0
2
Η
14.08.2026
Esports World Cup 2026
B8
Team Vitality
12
16
13
11
13
4
2
1
Ν
12.08.2026
Esports World Cup 2026
Team Vitality
100 Thieves
13
4
–
–
–
–
1
0
MOUZ
30
χάρτες
Team Vitality
57%
Κερδισμένοι γύροι
55%
54%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50%
61%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
58%
47%
Γύροι πιστολιού
47%
78%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
73%
67%
Κούρσα 6 γύρων
67%
63%
Κούρσα 9 γύρων
63%
67%
Κούρσα 12 γύρων
60%
MOUZ
Team Vitality
33
%
νίκες
- 2 νίκες
- 4 ήττες
6
τελευταίοι αγώνες
- 4 νίκες
- 2 ήττες
66
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
13.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
Team Vitality
MOUZ
13
9
7
13
13
4
2
1
16.02.2026
PGL Cluj-Napoca 2026
MOUZ
Team Vitality
5
13
8
13
–
–
0
2
07.02.2026
Intel Extreme Masters Kraków 2026
Team Vitality
MOUZ
13
7
13
6
–
–
2
0
08.11.2025
Intel Extreme Masters Chengdu 2025
MOUZ
Team Vitality
13
16
13
11
10
13
1
2
04.11.2025
Intel Extreme Masters Chengdu 2025
MOUZ
Team Vitality
13
3
8
13
22
19
2
1
02.08.2025
Intel Extreme Masters Cologne 2025
Team Vitality
MOUZ
9
13
8
13
–
–
0
2
MOUZ
15
χάρτες
Team Vitality
47%
Κερδισμένοι γύροι
53%
40%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47%
53%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60%
43%
Γύροι πιστολιού
57%
67%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
71%
27%
Κούρσα 6 γύρων
73%
40%
Κούρσα 9 γύρων
60%
47%
Κούρσα 12 γύρων
53%
MOUZ
Team Vitality
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Spinx
1.61
80.8
78.3%
59%
torzsi
1.47
73.0
77.7%
34%
xelex
1.22
74.3
73.1%
63%
PR
1.19
73.2
75.8%
54%
xertioN
1.16
79.1
75.4%
53%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
ZywOo
1.46
86.5
76.2%
45%
ropz
1.29
70.3
73.4%
53%
jL
1.28
75.1
75.6%
55%
flameZ
1.15
74.2
76.1%
59%
apEX
0.94
69.1
68.5%
57%
Ομάδα
1.61
KD
1.46
80.8
ADR
86.5
78.3%
KAST
76.2%
58.5%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
44.6%
0.20
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.21
9.8%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
12.6%
Κορυφαία όπλα
AK-47
387 Εκτελέσεις
M4A1-S
212 Εκτελέσεις
Galil AR
64 Εκτελέσεις
Spinx
ZywOo
Κορυφαία όπλα
AWP
456 Εκτελέσεις
AK-47
300 Εκτελέσεις
Glock-18
52 Εκτελέσεις
MOUZ
Team Vitality
0%
0 χάρτες
Anubis
9 χάρτες
22%
64%
14 χάρτες
Dust2
21 χάρτης
76%
71%
17 χάρτες
Nuke
14 χάρτες
71%
77%
13 χάρτες
Mirage
14 χάρτες
64%
38%
13 χάρτες
Ancient
1 χάρτης
100%
100%
1 χάρτης
Cache
3 χάρτες
67%
70%
10 χάρτες
Inferno
7 χάρτες
71%
MOUZ
Team Vitality
MOUZ
Team Vitality
68
Χάρτες που παίχτηκαν
69
50%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50%
64%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
58%
49%
Γύροι πιστολιού
58%
54%
Πρώτο Αίμα
55%




