Ninjas in Pyjamas
Fnatic
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
05.09.2026
Stake Ranked Episode 4: Closed Qualifier
Ninjas in Pyjamas
Nuclear TigeRES
13
11
13
8
–
–
2
0
Ν
03.09.2026
Stake Ranked Episode 4: Closed Qualifier
Ninjas in Pyjamas
Sangal Esports
10
13
13
8
16
12
2
1
Η
16.08.2026
Esports World Cup 2026
Astralis
Ninjas in Pyjamas
13
3
10
13
13
7
2
1
Ν
14.08.2026
Esports World Cup 2026
Ninjas in Pyjamas
BB Team
13
3
13
11
–
–
2
0
Η
12.08.2026
Esports World Cup 2026
Ninjas in Pyjamas
Legacy
5
13
–
–
–
–
0
1
Η
26.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
magic
Ninjas in Pyjamas
13
9
13
11
–
–
2
0
Η
26.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
Ninjas in Pyjamas
PaiN Gaming
6
13
14
16
–
–
0
2
Ν
25.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
Ninjas in Pyjamas
Heroic
12
16
13
8
13
9
2
1
Ν
23.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
Ninjas in Pyjamas
Echo
16
14
16
14
–
–
2
0
Ν
22.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: European Qualifier
Ninjas in Pyjamas
100 Thieves
10
13
13
9
13
10
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
05.09.2026
Stake Ranked Episode 4: Closed Qualifier
Fnatic
BBL Esports
13
11
9
13
13
11
2
1
Η
04.09.2026
PGL Masters Bucharest 2026: European Open Qualifier #1
Fnatic
ASTRAL
8
13
–
–
–
–
0
1
Ν
03.09.2026
Stake Ranked Episode 4: Closed Qualifier
Virtus.Pro
Fnatic
13
16
13
11
3
13
1
2
Ν
30.08.2026
Stake Ranked Episode 4: Open Qualifier
Fnatic
Teletubisie
10
13
13
8
13
2
2
1
Η
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
Fnatic
K27
13
8
13
16
10
13
1
2
Ν
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
Heroic
Fnatic
9
13
11
13
–
–
0
2
Ν
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
Fluxo W7M
Fnatic
10
13
10
13
–
–
0
2
Ν
07.08.2026
FKOMAR
Fnatic
5
13
3
13
–
–
0
2
Ν
07.08.2026
Fnatic
6666
13
4
13
5
–
–
2
0
Η
05.08.2026
Stake Pulse Beat I
Team Liquid
Fnatic
13
10
13
5
–
–
2
0
Ninjas in Pyjamas
30
χάρτες
Fnatic
51%
Κερδισμένοι γύροι
56%
47%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
55%
56%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
56%
41%
Γύροι πιστολιού
52%
71%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70%
57%
Κούρσα 6 γύρων
63%
50%
Κούρσα 9 γύρων
67%
54%
Κούρσα 12 γύρων
67%
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
0
%
νίκες
- 0 νίκες
- 1 ήττα
1
τελευταίος αγώνας
- 1 νίκη
- 0 ήττες
100
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
22.06.2025
The Proving Grounds Season 1
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
3
13
13
5
5
13
1
2
Ninjas in Pyjamas
3
χάρτες
Fnatic
40%
Κερδισμένοι γύροι
60%
28%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
53%
47%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
72%
33%
Γύροι πιστολιού
67%
57%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
78%
33%
Κούρσα 6 γύρων
67%
33%
Κούρσα 9 γύρων
67%
33%
Κούρσα 12 γύρων
67%
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
xKacpersky
1.26
86.5
73.2%
51%
stavn
1.20
74.6
71.2%
30%
Krimbo
1.10
65.8
69.9%
50%
sjuush
1.03
69.7
71.6%
57%
n0te
0.94
71.7
70.1%
59%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
JACKASMO
1.48
84.5
78.1%
62%
jambo
1.46
78.4
74.7%
39%
mazay
1.27
80.5
77.7%
55%
cairne
1.23
76.4
75.6%
56%
fear
0.96
67.0
69.3%
54%
Ομάδα
1.26
KD
1.48
86.5
ADR
84.5
73.2%
KAST
78.1%
50.8%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
62.0%
0.20
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.19
14.1%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
10.0%
Κορυφαία όπλα
M4A1-S
72 Εκτελέσεις
AK-47
293 Εκτελέσεις
M4A1
59 Εκτελέσεις
xKacpersky
JACKASMO
Κορυφαία όπλα
AK-47
195 Εκτελέσεις
M4A1
134 Εκτελέσεις
Glock-18
43 Εκτελέσεις
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
56%
9 χάρτες
Anubis
15 χάρτες
73%
53%
17 χάρτες
Ancient
15 χάρτες
73%
50%
12 χάρτες
Mirage
8 χάρτες
63%
33%
3 χάρτες
Dust2
14 χάρτες
57%
78%
18 χάρτες
Nuke
0 χάρτες
0%
67%
6 χάρτες
Inferno
7 χάρτες
86%
0%
4 χάρτες
Cache
10 χάρτες
80%
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
69
Χάρτες που παίχτηκαν
69
47%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
53%
50%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
58%
42%
Γύροι πιστολιού
44%
51%
Πρώτο Αίμα
56%


