Tundra Esports
BB Team
30%
νίκες
- 3 νίκες
- 7 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 8 νίκες
- 2 ήττες
80%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Nigma Galaxy
Tundra Esports
30
43
50
20
19
52
–
–
1
2
Η
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Xtreme Gaming
Tundra Esports
31
28
57
48
–
–
–
–
2
0
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
PARIVISION
Tundra Esports
29
10
13
47
43
20
–
–
2
1
Η
09.05.2026
1win Essence I
Yellow Submarine
Tundra Esports
45
34
30
14
–
–
–
–
2
0
Η
08.05.2026
1win Essence I
Tundra Esports
1W Team
23
43
33
14
18
43
–
–
1
2
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
MOUZ
Tundra Esports
34
7
23
33
33
13
–
–
2
1
Η
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Tundra Esports
Virtus.Pro
5
29
28
21
33
30
–
–
1
2
Η
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Heroic
Tundra Esports
20
13
30
29
35
11
–
–
2
1
Ν
29.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Team Yandex
Tundra Esports
41
11
39
41
14
42
10
27
1
3
Ν
28.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Team Yandex
Tundra Esports
11
34
7
25
–
–
–
–
0
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Natus Vincere
BB Team
32
24
31
17
–
–
2
0
Η
14.05.2026
DreamLeague Season 29
PARIVISION
BB Team
28
13
28
51
19
7
2
1
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
REKONIX
BB Team
10
31
14
28
–
–
0
2
Ν
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Aurora
42
19
28
4
41
20
3
0
Ν
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Aurora
BB Team
29
49
41
18
9
36
1
2
Ν
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
1
2
Ν
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
Ν
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Team Falcons
24
19
37
17
38
9
2
1
Ν
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
0
2
Ν
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
2
0
Tundra Esports
30
χάρτες
BB Team
45:09
Μέσος χρόνος χάρτη
42:30
26.77
Μέσος όρος εκτελέσεων
30.43
67%
Πρώτο Αίμα
50%
33%
Πρώτο Roshan
77%
50%
Πρώτος πύργος
60%
53%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
70%
47%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
73%
40%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
83%
Tundra Esports
BB Team
70%
νίκες
- 7 νίκες
- 1 ισοπαλία
- 2 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 1 ισοπαλία
- 7 ήττες
20%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
22.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Tundra Esports
BB Team
25
14
31
14
–
–
2
0
26.02.2026
DreamLeague Season 28
BB Team
Tundra Esports
7
29
44
14
15
34
1
2
13.12.2025
DreamLeague Season 27
BB Team
Tundra Esports
5
25
32
34
–
–
0
2
21.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
BB Team
Tundra Esports
14
26
27
8
29
11
2
1
24.10.2025
FISSURE PLAYGROUND 2
BB Team
Tundra Esports
37
35
3
27
38
18
2
1
15.10.2025
SLAM IV
Tundra Esports
BB Team
32
14
–
–
–
–
1
0
06.05.2025
SLAM III
BB Team
Tundra Esports
12
31
–
–
–
–
0
1
10.04.2025
ESL One Raleigh 2025
BB Team
Tundra Esports
28
24
24
15
–
–
0
2
09.04.2025
ESL One Raleigh 2025
Tundra Esports
BB Team
29
20
39
32
–
–
1
1
23.02.2025
DreamLeague Season 25 powered by Intel
BB Team
Tundra Esports
31
29
9
29
–
–
0
2
Tundra Esports
21
χάρτης
BB Team
25.95
Μέσος όρος εκτελέσεων
21.38
57%
Πρώτο Αίμα
43%
Tundra Esports
BB Team
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
33
6.74
585
759
24.3K
bzm
8.17
639
764
25.9K
Pure
7.76
747
875
28.2K
Ari
4.46
312
474
11.7K
Whitemon
3.37
337
464
11.9K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Save-
8.94
362
523
13.5K
MieRo
10.25
599
769
23.9K
Kataomi`
4.74
343
489
12.1K
gpk~
13.20
630
832
26.4K
Kiritych~
10.06
729
841
28.7K
Ομάδα
6.74
KDA
8.94
24.3K
NW (καθαρή αξία)
13.5K
585
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
362
759
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
523
8.7
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
1.9
466.3
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
406.9
Κορυφαίοι ήρωες
Doom
11 χάρτες • 54.5% WR
Timbersaw
11 χάρτες • 54.5% WR
Largo
9 χάρτες • 66.7% WR
33
Save-
Κορυφαίοι ήρωες
RingMaster
8 χάρτες • 50% WR
Hoodwink
8 χάρτες • 75% WR
Shadow Demon
8 χάρτες • 50% WR
Tundra Esports
BB Team
Shadow Shaman
16 επιλογές • 56.3% WR
Puck
23 αποκλεισμοί
Void Spirit
13 επιλογές • 61.5% WR
Shadow Demon
17 αποκλεισμοί
Phoenix
12 επιλογές • 41.7% WR
Ursa
15 αποκλεισμοί
Doom
12 επιλογές • 50% WR
Mars
15 αποκλεισμοί
Beastmaster
12 επιλογές • 66.7% WR
Treant Protector
13 αποκλεισμοί
vs
Windranger
10 επιλογές • 70% WR
Batrider
23 αποκλεισμοί
Ember Spirit
9 επιλογές • 77.8% WR
Puck
15 αποκλεισμοί
Shadow Demon
8 επιλογές • 50% WR
Largo
13 αποκλεισμοί
Storm Spirit
8 επιλογές • 50% WR
Ursa
12 αποκλεισμοί
Slardar
8 επιλογές • 50% WR
Treant Protector
11 αποκλεισμοί