Team Falcons
Team Spirit
70%
νίκες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
ex-Heroic
Team Falcons
32
50
16
52
–
–
0
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
Team Falcons
16
42
23
40
–
–
0
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Team Falcons
42
40
49
56
17
27
1
2
Η
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Aurora
12
42
26
30
–
–
0
2
Ν
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
44
23
13
38
52
32
2
1
Ν
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
PARIVISION
Team Falcons
24
29
26
26
–
–
0
2
Ν
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
Η
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
25
42
13
33
–
–
0
2
Ν
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Falcons
18
36
21
29
–
–
0
2
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Team Falcons
24
19
37
17
38
9
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
Team Spirit
18
23
39
26
–
–
0
2
Η
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
Η
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
Ν
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Team Spirit
38
36
24
22
–
–
0
2
Ν
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
Η
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
Ν
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
ViCi Gaming
8
30
29
28
26
12
2
1
Team Falcons
30
χάρτες
Team Spirit
48:59
Μέσος χρόνος χάρτη
45:16
30.33
Μέσος όρος εκτελέσεων
23.70
47%
Πρώτο Αίμα
43%
50%
Πρώτο Roshan
37%
53%
Πρώτος πύργος
50%
53%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
40%
47%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
33%
57%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
23%
63%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
33%
Team Falcons
Team Spirit
60%
νίκες
- 6 νίκες
- 2 ισοπαλίες
- 2 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 2 ισοπαλίες
- 6 ήττες
20%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
23.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Team Spirit
Team Falcons
14
30
13
39
–
–
0
2
08.03.2026
PGL Wallachia 2026 Season 7
Team Falcons
Team Spirit
25
25
34
38
21
45
1
2
19.02.2026
DreamLeague Season 28
Team Spirit
Team Falcons
14
31
35
20
–
–
1
1
05.02.2026
BLAST SLAM VI
Team Spirit
Team Falcons
17
28
–
–
–
–
0
1
15.12.2025
DreamLeague Season 27
Team Spirit
Team Falcons
34
12
31
4
–
–
2
0
31.10.2025
FISSURE PLAYGROUND 2
Team Falcons
Team Spirit
30
9
–
–
–
–
1
0
01.11.2025
FISSURE PLAYGROUND 2
Team Falcons
Team Spirit
11
34
32
35
–
–
1
1
16.10.2025
SLAM IV
Team Spirit
Team Falcons
35
38
–
–
–
–
0
1
Team Falcons
19
χάρτες
Team Spirit
27.63
Μέσος όρος εκτελέσεων
26.37
58%
Πρώτο Roshan
42%
79%
Πρώτος πύργος
21%
58%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
42%
53%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
47%
53%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
47%
58%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
47%
Team Falcons
Team Spirit
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Malr1ne
8.19
620
846
28.8K
skiter
7.85
740
863
33.4K
Sneyking
3.13
397
582
17.4K
AMMAR_THE_F
5.07
673
891
30.5K
Cr1t-
4.79
357
580
15.6K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
rue
4.06
355
490
13.5K
not_me
3.77
357
518
12.9K
Yatoro
6.15
747
842
29.2K
Collapse
5.35
585
799
23.9K
Larl
7.04
585
780
23.7K
Ομάδα
8.19
KDA
4.06
28.8K
NW (καθαρή αξία)
13.5K
620
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
355
846
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
490
8.8
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
2.1
790.1
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
415.6
Κορυφαίοι ήρωες
Sand King
10 χάρτες • 60% WR
Primal Beast
8 χάρτες • 50% WR
Batrider
6 χάρτες • 33.3% WR
Malr1ne
rue
Κορυφαίοι ήρωες
Hoodwink
14 χάρτες • 71.4% WR
Lion
7 χάρτες • 28.6% WR
Shadow Shaman
7 χάρτες • 57.1% WR
Team Falcons
Team Spirit
Bristleback
12 επιλογές • 50% WR
Puck
17 αποκλεισμοί
Sand King
10 επιλογές • 60% WR
Batrider
16 αποκλεισμοί
Shadow Shaman
10 επιλογές • 30% WR
Slardar
16 αποκλεισμοί
Hoodwink
9 επιλογές • 66.7% WR
Beastmaster
16 αποκλεισμοί
Phoenix
9 επιλογές • 55.6% WR
Largo
14 αποκλεισμοί
vs
Hoodwink
17 επιλογές • 64.7% WR
Shadow Demon
19 αποκλεισμοί
Batrider
12 επιλογές • 66.7% WR
Phoenix
13 αποκλεισμοί
Phoenix
11 επιλογές • 54.5% WR
Tiny
12 αποκλεισμοί
Beastmaster
10 επιλογές • 60% WR
Treant Protector
12 αποκλεισμοί
Puck
9 επιλογές • 55.6% WR
Huskar
12 αποκλεισμοί