Virtus.Pro
Team Spirit
50%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ViCi Gaming
35
9
27
13
–
–
2
0
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ex-Heroic
17
21
50
31
–
–
2
0
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Team Falcons
42
40
49
56
17
27
1
2
Η
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
MOUZ
Virtus.Pro
19
21
28
6
30
12
2
1
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Heroic
Virtus.Pro
34
19
30
12
–
–
2
0
Ν
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Tundra Esports
Virtus.Pro
5
29
28
21
33
30
1
2
Η
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
2
0
Ν
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
MOUZ
Virtus.Pro
18
21
34
17
37
34
1
2
Ν
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Zero Tenacity
Virtus.Pro
15
27
16
39
–
–
0
2
Η
06.04.2026
Premier Series
Nigma Galaxy
Virtus.Pro
44
20
38
17
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
Team Spirit
18
23
39
26
–
–
0
2
Η
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
Η
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
Ν
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Team Spirit
38
36
24
22
–
–
0
2
Ν
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
Η
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
Ν
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
ViCi Gaming
8
30
29
28
26
12
2
1
Virtus.Pro
30
χάρτες
Team Spirit
42:17
Μέσος χρόνος χάρτη
45:16
23.60
Μέσος όρος εκτελέσεων
23.70
Virtus.Pro
Team Spirit
0%
νίκες
- 0 νίκες
- 1 ήττα
1
τελευταίος αγώνας
- 1 νίκη
- 0 ήττες
100%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
24.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Team Spirit
Virtus.Pro
38
17
31
5
2
0
Virtus.Pro
2
χάρτες
Team Spirit
11.00
Μέσος όρος εκτελέσεων
34.50
50%
Πρώτο Αίμα
50%
0%
Πρώτο Roshan
100%
0%
Πρώτος πύργος
100%
50%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
50%
0%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
100%
0%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
100%
0%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
100%
Virtus.Pro
Team Spirit
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Hellscream
4.56
342
480
13.0K
Timado
5.15
726
796
28.6K
Fly
3.22
366
466
13.4K
Abed
6.66
579
725
22.2K
Saberlight
3.77
538
716
20.6K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
rue
4.06
355
490
13.5K
not me
3.77
357
518
12.9K
Yatoro
6.15
747
842
29.2K
Collapse
5.35
585
799
23.9K
Larl
7.04
585
780
23.7K
Ομάδα
4.56
KDA
4.06
13.0K
NW (καθαρή αξία)
13.5K
342
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
355
480
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
490
1.7
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
2.1
337.8
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
415.6
Κορυφαίοι ήρωες
Rubick
8 χάρτες • 37.5% WR
Tusk
8 χάρτες • 50% WR
Tiny
7 χάρτες • 0% WR
Hellscream
rue
Κορυφαίοι ήρωες
Hoodwink
14 χάρτες • 71.4% WR
Lion
7 χάρτες • 28.6% WR
Shadow Shaman
7 χάρτες • 57.1% WR
Virtus.Pro
Team Spirit
Jakiro
14 επιλογές • 35.7% WR
Beastmaster
19 αποκλεισμοί
Primal Beast
13 επιλογές • 46.2% WR
Viper
18 αποκλεισμοί
Muerta
12 επιλογές • 41.7% WR
Largo
12 αποκλεισμοί
Phoenix
12 επιλογές • 16.7% WR
Huskar
12 αποκλεισμοί
Puck
12 επιλογές • 25% WR
Alchemist
10 αποκλεισμοί
vs
Hoodwink
17 επιλογές • 64.7% WR
Shadow Demon
19 αποκλεισμοί
Phoenix
12 επιλογές • 50% WR
Phoenix
13 αποκλεισμοί
Batrider
12 επιλογές • 66.7% WR
Treant Protector
13 αποκλεισμοί
Slardar
10 επιλογές • 40% WR
Tiny
12 αποκλεισμοί
Beastmaster
10 επιλογές • 60% WR
Huskar
12 αποκλεισμοί