Virtus.Pro
Team Liquid
50%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ViCi Gaming
35
9
27
13
–
–
2
0
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ex-Heroic
17
21
50
31
–
–
2
0
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Team Falcons
42
40
49
56
17
27
1
2
Η
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
MOUZ
Virtus.Pro
19
21
28
6
30
12
2
1
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Heroic
Virtus.Pro
34
19
30
12
–
–
2
0
Ν
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Tundra Esports
Virtus.Pro
5
29
28
21
33
30
1
2
Η
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
2
0
Ν
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
MOUZ
Virtus.Pro
18
21
34
17
37
34
1
2
Ν
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Zero Tenacity
Virtus.Pro
15
27
16
39
–
–
0
2
Η
06.04.2026
Premier Series
Nigma Galaxy
Virtus.Pro
44
20
38
17
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
Team Liquid
30
53
9
28
–
–
0
2
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
Team Liquid
26
12
15
44
17
34
1
2
Η
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
44
23
13
38
52
32
2
1
Ν
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
South America Rejects
32
8
35
43
–
–
2
0
Η
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
1
2
Ν
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
25
42
13
33
–
–
0
2
Ν
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
Heroic
30
8
48
18
–
–
2
0
Ν
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
ViCi Gaming
37
40
29
13
33
8
2
1
Η
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
0
2
Virtus.Pro
30
χάρτες
Team Liquid
42:17
Μέσος χρόνος χάρτη
44:01
23.60
Μέσος όρος εκτελέσεων
30.90
Virtus.Pro
Team Liquid
100%
νίκες
- 2 νίκες
- 0 ήττες
2
τελευταίοι αγώνες
- 0 νίκες
- 2 ήττες
0%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
19.01.2026
ESL One Birmingham 2026 Qualifiers
Virtus.Pro
Team Liquid
5
34
29
11
40
10
2
1
13.12.2025
DreamLeague Season 27
Virtus.Pro
Team Liquid
17
46
39
6
35
12
2
1
Virtus.Pro
6
χάρτες
Team Liquid
27.50
Μέσος όρος εκτελέσεων
19.83
67%
Πρώτο Αίμα
33%
67%
Πρώτο Roshan
33%
100%
Πρώτος πύργος
0%
50%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
50%
67%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
33%
67%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
33%
67%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
33%
Virtus.Pro
Team Liquid
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Hellscream
4.56
342
480
13.0K
Timado
5.15
726
796
28.6K
Fly
3.22
366
466
13.4K
Abed
6.66
579
725
22.2K
Saberlight
3.77
538
716
20.6K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
m1CKe
10.70
730
885
29.2K
tOfu
4.53
356
505
13.4K
Ace ♠
8.19
579
792
23.8K
Nisha
8.97
666
880
27.3K
Boxi
4.38
327
512
13.4K
Ομάδα
4.56
KDA
10.70
13.0K
NW (καθαρή αξία)
29.2K
342
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
730
480
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
885
1.7
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
11.8
337.8
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
748.9
Κορυφαίοι ήρωες
Rubick
8 χάρτες • 37.5% WR
Tusk
8 χάρτες • 50% WR
Tiny
7 χάρτες • 0% WR
Hellscream
m1CKe
Κορυφαίοι ήρωες
Windranger
13 χάρτες • 69.2% WR
Tiny
8 χάρτες • 62.5% WR
Kez
7 χάρτες • 71.4% WR
Virtus.Pro
Team Liquid
Jakiro
14 επιλογές • 35.7% WR
Beastmaster
19 αποκλεισμοί
Primal Beast
13 επιλογές • 46.2% WR
Viper
18 αποκλεισμοί
Muerta
12 επιλογές • 41.7% WR
Largo
12 αποκλεισμοί
Phoenix
12 επιλογές • 16.7% WR
Huskar
12 αποκλεισμοί
Puck
12 επιλογές • 25% WR
Alchemist
10 αποκλεισμοί
vs
Tiny
15 επιλογές • 73.3% WR
Beastmaster
19 αποκλεισμοί
Windranger
14 επιλογές • 71.4% WR
Puck
13 αποκλεισμοί
Hoodwink
13 επιλογές • 69.2% WR
Ursa
12 αποκλεισμοί
Queen of Pain
10 επιλογές • 50% WR
Shadow Demon
11 αποκλεισμοί
Storm Spirit
10 επιλογές • 70% WR
Batrider
11 αποκλεισμοί