GamerLegion
Team Spirit
40%
νίκες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
14.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
Team Liquid
30
53
9
28
–
–
0
2
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
GamerLegion
20
4
37
15
–
–
2
0
Η
13.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
ex-Heroic
21
37
13
34
–
–
0
2
Η
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Heroic
17
31
19
37
–
–
0
2
Η
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Falcons
18
36
21
29
–
–
0
2
Ν
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
Ν
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
MOUZ
37
16
36
15
–
–
2
0
Η
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Liquid
26
38
39
18
21
33
1
2
Ν
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Amaru Flame
GamerLegion
10
35
7
37
9
39
0
3
Ν
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
GamerLegion
Amaru Flame
30
10
34
5
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
Ν
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
Team Spirit
18
23
39
26
–
–
0
2
Η
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
Η
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
Ν
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Team Spirit
38
36
24
22
–
–
0
2
Ν
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
Η
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
Η
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
Ν
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
ViCi Gaming
8
30
29
28
26
12
2
1
GamerLegion
30
χάρτες
Team Spirit
43:25
Μέσος χρόνος χάρτη
45:16
25.70
Μέσος όρος εκτελέσεων
23.70
GamerLegion
Team Spirit
50%
νίκες
- 2 νίκες
- 1 ισοπαλία
- 1 ήττα
4
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 1 ισοπαλία
- 2 ήττες
25%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
09.04.2026
Premier Series
GamerLegion
Team Spirit
41
12
26
34
40
15
2
1
20.02.2026
DreamLeague Season 28
GamerLegion
Team Spirit
26
2
16
40
–
–
1
1
04.02.2026
BLAST SLAM VI
Team Spirit
GamerLegion
30
6
–
–
–
–
1
0
GamerLegion
8
χάρτες
Team Spirit
29.25
Μέσος όρος εκτελέσεων
20.13
50%
Πρώτο Αίμα
50%
62%
Πρώτο Roshan
38%
87%
Πρώτος πύργος
13%
87%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
13%
75%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
25%
75%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
25%
62%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
38%
GamerLegion
Team Spirit
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Bignum
3.97
327
471
11.6K
Speeed
4.91
375
459
13.3K
Ghost
7.90
697
798
26.4K
Fayde
9.76
553
704
21.2K
RCY
9.22
615
783
24.5K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
rue
4.06
355
490
13.5K
not me
3.77
357
518
12.9K
Yatoro
6.15
747
842
29.2K
Collapse
5.35
585
799
23.9K
Larl
7.04
585
780
23.7K
Ομάδα
3.97
KDA
4.06
11.6K
NW (καθαρή αξία)
13.5K
327
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
355
471
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
490
1.4
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
2.1
320.3
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
415.6
Κορυφαίοι ήρωες
Rubick
10 χάρτες • 50% WR
Tusk
10 χάρτες • 50% WR
Hoodwink
7 χάρτες • 42.9% WR
Bignum
rue
Κορυφαίοι ήρωες
Hoodwink
14 χάρτες • 71.4% WR
Lion
7 χάρτες • 28.6% WR
Shadow Shaman
7 χάρτες • 57.1% WR
GamerLegion
Team Spirit
Tusk
14 επιλογές • 57.1% WR
Puck
18 αποκλεισμοί
Storm Spirit
14 επιλογές • 35.7% WR
Batrider
16 αποκλεισμοί
Rubick
12 επιλογές • 58.3% WR
Phoenix
12 αποκλεισμοί
Phoenix
11 επιλογές • 45.5% WR
Beastmaster
11 αποκλεισμοί
Beastmaster
11 επιλογές • 45.5% WR
Huskar
11 αποκλεισμοί
vs
Hoodwink
17 επιλογές • 64.7% WR
Shadow Demon
19 αποκλεισμοί
Phoenix
12 επιλογές • 50% WR
Phoenix
13 αποκλεισμοί
Batrider
12 επιλογές • 66.7% WR
Treant Protector
13 αποκλεισμοί
Beastmaster
10 επιλογές • 60% WR
Tiny
12 αποκλεισμοί
Slardar
10 επιλογές • 40% WR
Huskar
12 αποκλεισμοί