Yellow Submarine
Natus Vincere
90
%
νίκες
- 9 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 1 ήττα
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 4 ήττες
60
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
03.11.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
HULIGANI
31
19
23
13
14
24
2
1
Ν
02.11.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
OG
25
12
37
20
–
–
2
0
Ν
24.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Dawn Bulls
25
10
24
40
–
–
2
0
Η
22.10.2026
EPL Masters 2026
CyberHero
Yellow Submarine
48
26
36
16
–
–
2
0
Ν
21.10.2026
EPL Masters 2026
The BotS
Yellow Submarine
29
37
24
46
–
–
0
2
Ν
20.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Team Synapse
42
35
40
15
–
–
2
0
Ν
19.10.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Yellow Submarine
4
24
32
31
–
–
0
2
Ν
17.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Dawn Bulls
20
7
47
28
–
–
2
0
Ν
17.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Team Spirit Academy
45
22
11
37
39
23
2
1
Ν
16.10.2026
EPL Masters 2026
salamit
Yellow Submarine
10
32
46
33
44
33
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
04.11.2026
EPL Masters 2026
GamerLegion
Natus Vincere
24
44
21
40
–
–
0
2
Ν
02.11.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Natus Vincere
4
22
11
33
–
–
0
2
Η
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
Natus Vincere
32
20
13
24
35
23
2
1
Η
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
Η
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
Team Yandex
9
27
31
36
7
25
0
3
Ν
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
8
27
27
22
22
32
1
2
Ν
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Aurora
Natus Vincere
19
43
21
32
–
–
0
2
Ν
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Xtreme Gaming
Natus Vincere
11
21
5
30
–
–
0
2
Ν
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Team Nemesis
Natus Vincere
29
20
15
28
22
29
1
2
Η
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
27
9
6
27
36
37
2
1
Yellow Submarine
30
χάρτες
Natus Vincere
40:05
Μέσος χρόνος χάρτη
38:35
31.93
Μέσος όρος εκτελέσεων
26.43
52
%
Πρώτο Αίμα
57
%
72
%
Πρώτο Roshan
56
%
52
%
Πρώτος πύργος
50
%
55
%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
68
%
66
%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
68
%
62
%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
57
%
68
%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
57
%
Yellow Submarine
Natus Vincere
50
%
νίκες
- 3 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 3 ήττες
6
τελευταίοι αγώνες
- 3 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 3 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
27.09.2025
RES Unchained - A Blast Dota Slam IV Qualifier EU
Yellow Submarine
Natus Vincere
7
27
26
43
–
–
0
2
16.08.2024
PGL Wallachia Season #2 EEU Closed Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
27
31
37
15
25
16
2
1
02.06.2024
Riyadh Masters 2024 at Esports World Cup Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
27
18
34
26
–
–
2
0
25.03.2024
PGL Wallachia Season #1 EEU Closed Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
31
39
28
18
8
27
1
2
03.12.2023
Pinnacle: 25 Year Anniversary Show
Yellow Submarine
Natus Vincere
41
20
33
29
–
–
2
0
29.11.2023
Pinnacle: 25 Year Anniversary Show
Yellow Submarine
Natus Vincere
30
23
32
15
–
–
2
0
Yellow Submarine
14
χάρτες
Natus Vincere
25.64
Μέσος όρος εκτελέσεων
26.71
62
%
Πρώτο Αίμα
38
%
36
%
Πρώτο Roshan
64
%
21
%
Πρώτος πύργος
79
%
43
%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
57
%
43
%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
57
%
36
%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
64
%
50
%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
71
%
Yellow Submarine
Natus Vincere
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
rincyq
7.05
768
912
30.3K
mangekyou
7.24
614
761
23.2K
aik
4.48
351
509
11.2K
Rain
8.67
616
812
22.8K
mrls
4.88
304
444
9.9K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
gotthejuice
9.13
789
820
30.1K
pma
7.11
623
797
22.4K
daze
4.42
329
487
11.2K
Riddys
4.50
308
441
9.6K
Niku
8.44
619
822
21.8K
Ομάδα
7.05
KDA
9.13
30.3K
NW (καθαρή αξία)
30.1K
768
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
789
912
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
820
13.0
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
13.3
804.9
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
601.2
Κορυφαίοι ήρωες
Kez
10 χάρτες • 50% WR
Nature's Prophet
10 χάρτες • 70% WR
Io
6 χάρτες • 83.3% WR
rincyq
gotthejuice
Κορυφαίοι ήρωες
Kez
11 χάρτες • 100% WR
Terrorblade
10 χάρτες • 70% WR
Lifestealer
10 χάρτες • 60% WR
Yellow Submarine
Natus Vincere
Lich
18 επιλογές • 83.3% WR
Lone Druid
16 αποκλεισμοί
Dragon Knight
13 επιλογές • 76.9% WR
Ember Spirit
15 αποκλεισμοί
Pudge
11 επιλογές • 100% WR
Pangolier
14 αποκλεισμοί
Pangolier
10 επιλογές • 70% WR
Brewmaster
14 αποκλεισμοί
Hoodwink
10 επιλογές • 80% WR
Dawnbreaker
12 αποκλεισμοί
vs
Hoodwink
19 επιλογές • 63.2% WR
Lone Druid
16 αποκλεισμοί
Mirana
15 επιλογές • 73.3% WR
Doom
14 αποκλεισμοί
Ember Spirit
14 επιλογές • 71.4% WR
Largo
14 αποκλεισμοί
Bane
14 επιλογές • 64.3% WR
Slark
14 αποκλεισμοί
Kez
14 επιλογές • 78.6% WR
Necrophos
13 αποκλεισμοί