Natus Vincere
GamerLegion
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 4 ήττες
60
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Natus Vincere
4
22
11
33
–
–
0
2
Η
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
Natus Vincere
32
20
13
24
35
23
2
1
Η
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
Η
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
Team Yandex
9
27
31
36
7
25
0
3
Ν
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
8
27
27
22
22
32
1
2
Ν
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Xtreme Gaming
Natus Vincere
11
21
5
30
–
–
0
2
Ν
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Aurora
Natus Vincere
19
43
21
32
–
–
0
2
Ν
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Team Nemesis
Natus Vincere
29
20
15
28
22
29
1
2
Η
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
27
9
6
27
36
37
2
1
Ν
22.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
1W Team
6
25
39
14
38
11
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
EPL Masters 2026
CyberHero
GamerLegion
12
32
19
38
–
–
0
2
Η
31.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Yandex
23
40
35
37
–
–
0
2
Η
31.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Spirit
17
36
32
28
–
–
0
2
Ν
29.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
OG
22
9
40
13
–
–
2
0
Ν
28.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Legion
27
21
34
11
47
16
2
1
Ν
26.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
OG
32
34
44
16
38
9
2
1
Ν
24.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
1W Team
29
10
32
22
–
–
2
0
Ν
23.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
Team Liquid
GamerLegion
30
45
34
48
–
–
0
2
Η
22.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Yandex
14
34
20
30
–
–
0
2
Η
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
LGD Gaming
GamerLegion
10
40
28
1
24
20
2
1
Natus Vincere
30
χάρτες
GamerLegion
38:33
Μέσος χρόνος χάρτη
45:01
25.33
Μέσος όρος εκτελέσεων
30.60
60
%
Πρώτο Αίμα
55
%
55
%
Πρώτο Roshan
72
%
47
%
Πρώτος πύργος
59
%
70
%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
59
%
70
%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
72
%
57
%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
69
%
57
%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
62
%
Natus Vincere
GamerLegion
100
%
νίκες
- 3 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 0 ήττες
3
τελευταίοι αγώνες
- 0 νίκες
- 0 ισοπαλίες
- 3 ήττες
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
17.02.2026
DreamLeague Season 28
GamerLegion
Natus Vincere
12
30
17
28
0
2
05.02.2026
BLAST SLAM VI
GamerLegion
Natus Vincere
12
30
–
–
0
1
17.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
GamerLegion
Natus Vincere
12
21
22
20
0
2
Natus Vincere
5
χάρτες
GamerLegion
25.80
Μέσος όρος εκτελέσεων
15.00
20
%
Πρώτο Αίμα
80
%
80
%
Πρώτο Roshan
20
%
20
%
Πρώτος πύργος
80
%
40
%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
60
%
40
%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
60
%
80
%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
20
%
80
%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
20
%
Natus Vincere
GamerLegion
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
gotthejuice
9.78
794
809
30.1K
Niku
8.23
612
794
21.5K
pma
7.16
613
778
21.9K
Riddys
4.61
306
435
9.6K
daze
4.43
319
469
10.8K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Yuma
7.52
708
890
29.6K
Bignum
5.09
324
493
11.9K
Speeed
4.65
336
484
12.7K
RCY
9.51
659
830
26.8K
Fayde
7.93
606
803
24.8K
Ομάδα
9.78
KDA
7.52
30.1K
NW (καθαρή αξία)
29.6K
794
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
708
809
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
890
13.8
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
11.4
577.4
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
618.0
Κορυφαίοι ήρωες
Kez
10 χάρτες • 100% WR
Terrorblade
10 χάρτες • 70% WR
Lifestealer
10 χάρτες • 60% WR
gotthejuice
Yuma
Κορυφαίοι ήρωες
Sven
11 χάρτες • 45.5% WR
Lone Druid
8 χάρτες • 62.5% WR
Windranger
7 χάρτες • 42.9% WR
Natus Vincere
GamerLegion
Hoodwink
20 επιλογές • 60% WR
Lone Druid
16 αποκλεισμοί
Mirana
15 επιλογές • 73.3% WR
Doom
14 αποκλεισμοί
Bane
15 επιλογές • 60% WR
Necrophos
14 αποκλεισμοί
Axe
13 επιλογές • 76.9% WR
Largo
14 αποκλεισμοί
Dark Willow
13 επιλογές • 76.9% WR
Slark
14 αποκλεισμοί
vs
Dark Willow
25 επιλογές • 64% WR
Earth Spirit
17 αποκλεισμοί
Windranger
16 επιλογές • 56.3% WR
Dark Seer
15 αποκλεισμοί
Winter Wyvern
15 επιλογές • 53.3% WR
Lifestealer
14 αποκλεισμοί
Mirana
15 επιλογές • 60% WR
Largo
13 αποκλεισμοί
Sven
10 επιλογές • 70% WR
Ember Spirit
13 αποκλεισμοί