Modus
Power Rangers
50%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
10.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Modus
Inner Circle
19
33
24
13
23
7
2
1
Ν
10.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Modus
Enjoy Boys
39
17
37
20
–
–
2
0
Η
08.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Rune Eaters Esports
Modus
22
11
20
3
–
–
2
0
Ν
07.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Modus
LYNX
42
33
42
35
–
–
2
0
Η
06.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Team Nemesis
Modus
28
7
27
27
–
–
2
0
Η
02.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Modus
Two Move
37
26
27
31
26
50
1
2
Ν
01.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Ilbirs eSports
Modus
36
39
24
49
46
48
1
2
Ν
30.04.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Modus
DOGSENT
25
29
52
16
49
12
2
1
Η
25.04.2026
DreamLeague Division 2 Season 4
Modus
Breeki Cheeki
47
27
9
21
6
26
1
2
Η
23.04.2026
DreamLeague Division 2 Season 4
Nemiga Gaming
Modus
25
19
7
36
37
11
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
10.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
Rune Eaters Esports
38
14
39
16
–
–
2
0
Ν
09.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
Team Nemesis
23
11
21
3
–
–
2
0
Η
08.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
LYNX
Power Rangers
11
31
38
22
26
10
2
1
Η
05.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
Enjoy Boys
21
37
24
8
36
45
1
2
Ν
05.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
STELS
43
28
40
16
–
–
2
0
Ν
04.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
Rune Eaters Esports
30
6
41
23
–
–
2
0
Ν
03.05.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
Inner Circle
8
31
46
28
23
13
2
1
Η
30.04.2026
DreamLeague Division 2 Season 4
South America Rejects
Power Rangers
35
18
56
24
–
–
2
0
Ν
29.04.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Power Rangers
ALIS VENTORUS
30
44
36
16
22
5
2
1
Ν
28.04.2026
DreamLeague Division 2 Season 4
Power Rangers
L1ga Team
19
37
43
12
30
35
2
1
Modus
30
χάρτες
Power Rangers
42:35
Μέσος χρόνος χάρτη
36:42
28.13
Μέσος όρος εκτελέσεων
27.27
50%
Πρώτο Αίμα
47%
57%
Πρώτος πύργος
67%
47%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
70%
53%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
53%
57%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
70%
Modus
Power Rangers
0%
νίκες
- 0 νίκες
- 1 ήττα
1
τελευταίος αγώνας
- 1 νίκη
- 0 ήττες
100%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Modus
Power Rangers
26
27
10
27
13
38
1
2
Modus
3
χάρτες
Power Rangers
16.33
Μέσος όρος εκτελέσεων
30.67
67%
Πρώτο Αίμα
33%
0%
Πρώτο Roshan
100%
0%
Πρώτος πύργος
100%
67%
Από μία έως 5 εκτελέσεις
33%
0%
Από μία έως 10 εκτελέσεις
100%
0%
Από μία έως 15 εκτελέσεις
100%
0%
Από μία έως 20 εκτελέσεις
100%
Modus
Power Rangers
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
prblms
3.27
324
460
10.8K
bottega
8.04
656
846
25.4K
defective
5.88
563
743
21.9K
kasane
4.16
314
440
10.9K
Mirele
9.02
577
761
22.6K
Παίκτης
KDA
GPM
XPM
NW
Hduo
4.53
339
463
10.5K
Immersion
6.55
335
483
10.2K
Nicky`Cool
9.05
621
822
21.7K
TA2000
8.63
699
813
23.9K
alberkaaa
7.28
558
684
18.5K
Ομάδα
3.27
KDA
4.53
10.8K
NW (καθαρή αξία)
10.5K
324
GPM (χρυσός ανά λεπτό)
339
460
XPM (ΕΜΠ ανά λεπτό)
463
2.1
CPM (κινήσεις ανά λεπτό)
1.8
362.3
HD (ζημιά ήρωα ανά λεπτό)
283.5
Κορυφαίοι ήρωες
Clockwerk
7 χάρτες • 57.1% WR
Rubick
6 χάρτες • 16.7% WR
Phoenix
6 χάρτες • 16.7% WR
prblms
Hduo
Κορυφαίοι ήρωες
Chen
15 χάρτες • 53.3% WR
Rubick
7 χάρτες • 28.6% WR
Winter Wyvern
7 χάρτες • 71.4% WR
Modus
Power Rangers
Rubick
18 επιλογές • 38.9% WR
Batrider
21 αποκλεισμός
Pangolier
14 επιλογές • 42.9% WR
Slardar
17 αποκλεισμοί
Tiny
13 επιλογές • 53.8% WR
Puck
17 αποκλεισμοί
Void Spirit
11 επιλογές • 45.5% WR
Phoenix
16 αποκλεισμοί
Underlord
11 επιλογές • 54.5% WR
Beastmaster
13 αποκλεισμοί
vs
Slardar
15 επιλογές • 80% WR
Queen of Pain
19 αποκλεισμοί
Chen
15 επιλογές • 53.3% WR
Puck
16 αποκλεισμοί
Tiny
14 επιλογές • 64.3% WR
Monkey King
16 αποκλεισμοί
Beastmaster
14 επιλογές • 50% WR
Phoenix
13 αποκλεισμοί
Hoodwink
12 επιλογές • 58.3% WR
Underlord
13 αποκλεισμοί