FaZe Clan
Team Falcons
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
FaZe Clan
FURIA Esports
13
11
5
13
4
13
1
2
Η
29.10.2026
Tesla Cup 2026
FaZe Clan
GamerLegion
9
13
16
14
7
13
1
2
Ν
29.10.2026
Tesla Cup 2026
B8
FaZe Clan
5
13
5
13
–
–
0
2
Ν
27.10.2026
Tesla Cup 2026
Alliance
FaZe Clan
6
13
2
13
–
–
0
2
Ν
27.10.2026
Tesla Cup 2026
K27
FaZe Clan
10
13
7
13
–
–
0
2
Η
22.10.2026
DraculaN Season 7
FaZe Clan
BCG
9
13
16
19
–
–
0
2
Η
21.10.2026
DraculaN Season 7
FaZe Clan
JiJieHao
13
6
9
13
11
13
1
2
Ν
21.10.2026
DraculaN Season 7
Heroic
FaZe Clan
8
13
13
9
8
13
1
2
Ν
21.10.2026
DraculaN Season 7
Team Envy
FaZe Clan
5
13
13
9
14
16
1
2
Ν
20.10.2026
DraculaN Season 7
ASTRAL
FaZe Clan
13
4
7
13
14
16
1
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
Natus Vincere
Team Falcons
13
5
13
11
–
–
2
0
Η
18.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
Team Falcons
8
13
19
17
13
9
2
1
Η
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Team Falcons
BB Team
13
5
14
16
7
13
1
2
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Team Falcons
9
13
13
8
9
13
1
2
Ν
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Ninjas in Pyjamas
Team Falcons
13
16
6
13
–
–
0
2
Η
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Team Spirit
8
13
10
13
–
–
0
2
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Natus Vincere
13
6
15
19
13
8
2
1
Η
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Vitality
Team Falcons
9
13
13
4
13
8
2
1
Ν
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
Ν
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
TYLOO
13
11
13
7
–
–
2
0
FaZe Clan
30
χάρτες
Team Falcons
55
%
Κερδισμένοι γύροι
51
%
53
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
46
%
59
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
48
%
Γύροι πιστολιού
58
%
76
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72
%
57
%
Κούρσα 6 γύρων
60
%
57
%
Κούρσα 9 γύρων
47
%
57
%
Κούρσα 12 γύρων
47
%
FaZe Clan
Team Falcons
0
%
νίκες
- 0 νίκες
- 1 ήττα
1
τελευταίος αγώνας
- 1 νίκη
- 0 ήττες
100
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
15.02.2026
PGL Cluj-Napoca 2026
Team Falcons
FaZe Clan
13
9
11
13
13
4
2
1
FaZe Clan
3
χάρτες
Team Falcons
41
%
Κερδισμένοι γύροι
60
%
49
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
64
%
36
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51
%
33
%
Γύροι πιστολιού
67
%
62
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
69
%
0
%
Κούρσα 6 γύρων
100
%
33
%
Κούρσα 9 γύρων
67
%
33
%
Κούρσα 12 γύρων
67
%
FaZe Clan
Team Falcons
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
frozen
1.29
77.1
76.4%
51%
JBOEN
1.27
72.2
74.8%
36%
Twistzz
1.07
77.4
72.4%
56%
1jcobbb
1.02
72.5
71.1%
66%
Neitu
0.96
61.8
72.6%
54%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
m0NESY
1.36
79.9
73.7%
42%
NiKo
1.17
80.8
72.9%
56%
TeSeS
1.05
66.3
70.4%
60%
kyousuke
1.02
74.6
70.6%
66%
karrigan
0.77
54.8
65.6%
52%
Ομάδα
1.29
KD
1.36
77.1
ADR
79.9
76.4%
KAST
73.7%
50.5%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
42.4%
0.16
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.20
10.7%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
14.9%
Κορυφαία όπλα
M4A1-S
275 εκτελέσεις
AK-47
455 εκτελέσεις
Glock-18
57 εκτελέσεις
frozen
m0NESY
Κορυφαία όπλα
AK-47
225 εκτελέσεις
AWP
674 εκτελέσεις
Glock-18
68 εκτελέσεις
FaZe Clan
Team Falcons
0%
0 χάρτες
Inferno
9 χάρτες
67%
77%
13 χάρτες
Mirage
16 χάρτες
38%
50%
16 χάρτες
Ancient
11 χάρτες
36%
67%
12 χάρτες
Cache
0 χάρτες
0%
77%
13 χάρτες
Nuke
8 χάρτες
63%
50%
6 χάρτες
Anubis
11 χάρτες
73%
36%
14 χάρτες
Dust2
22 χάρτες
68%
FaZe Clan
Team Falcons
FaZe Clan
Team Falcons
74
Χάρτες που παίχτηκαν
77
53
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47
%
56
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
57
%
54
%
Γύροι πιστολιού
48
%
53
%
Πρώτο Αίμα
52
%



