FURIA Esports
Natus Vincere
80
%
νίκες
- 8 νίκες
- 2 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
5
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
FaZe Clan
FURIA Esports
13
11
5
13
4
13
–
–
–
–
1
2
Ν
31.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Nemiga Gaming
FURIA Esports
13
2
5
13
2
13
13
11
6
13
2
3
Ν
30.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
FURIA Esports
6
13
13
9
9
13
–
–
–
–
1
2
Ν
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
FURIA Esports
12
16
7
13
–
–
–
–
–
–
0
2
Ν
28.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Liquid
FURIA Esports
11
13
5
13
–
–
–
–
–
–
0
2
Ν
27.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
TYLOO
13
5
13
2
–
–
–
–
–
–
2
0
Η
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
FURIA Esports
13
7
8
13
13
11
–
–
–
–
2
1
Η
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
Natus Vincere
10
13
5
13
–
–
–
–
–
–
0
2
Ν
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
DENDELE
13
8
13
11
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
18.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
6
16
19
9
13
13
11
13
6
3
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
Natus Vincere
Team Falcons
13
5
13
11
–
–
2
0
Ν
30.10.2026
Circuito Retake Season 13
Natus Vincere
Teletubisie
13
7
13
4
–
–
2
0
Η
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Vitality
Natus Vincere
5
13
13
9
13
6
2
1
Ν
28.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
Natus Vincere
2
13
13
10
3
13
1
2
Η
27.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Vitality
Natus Vincere
13
2
13
9
–
–
2
0
Η
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
Natus Vincere
13
10
13
9
–
–
2
0
Ν
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
Natus Vincere
10
13
5
13
–
–
0
2
Ν
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
G2 Esports
Natus Vincere
11
13
19
22
–
–
0
2
Η
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
PARIVISION
Natus Vincere
8
13
13
10
13
11
2
1
Η
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Natus Vincere
13
6
15
19
13
8
2
1
FURIA Esports
30
χάρτες
Natus Vincere
58
%
Κερδισμένοι γύροι
54
%
58
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50
%
59
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
57
%
63
%
Γύροι πιστολιού
42
%
78
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72
%
70
%
Κούρσα 6 γύρων
67
%
78
%
Κούρσα 9 γύρων
57
%
70
%
Κούρσα 12 γύρων
57
%
FURIA Esports
Natus Vincere
80
%
νίκες
- 4 νίκες
- 1 ήττα
5
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 4 ήττες
20
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
5
Αποτέλεσμα
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
Natus Vincere
10
13
5
13
–
–
–
–
–
–
0
2
14.04.2026
Intel Extreme Masters Rio 2026
Natus Vincere
FURIA Esports
13
3
4
13
13
16
–
–
–
–
1
2
02.02.2026
Intel Extreme Masters Kraków 2026
FURIA Esports
Natus Vincere
13
7
9
13
13
6
–
–
–
–
2
1
04.12.2025
StarLadder Budapest Major 2025
FURIA Esports
Natus Vincere
13
2
–
–
–
–
–
–
–
–
1
0
19.10.2025
Thunderpick World Championship 2025
FURIA Esports
Natus Vincere
6
13
9
13
13
8
13
5
13
1
3
2
FURIA Esports
14
χάρτες
Natus Vincere
56
%
Κερδισμένοι γύροι
44
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
45
%
55
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46
%
50
%
Γύροι πιστολιού
50
%
72
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
61
%
43
%
Κούρσα 6 γύρων
57
%
57
%
Κούρσα 9 γύρων
43
%
50
%
Κούρσα 12 γύρων
50
%
FURIA Esports
Natus Vincere
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
KSCERATO
1.43
78.0
77.7%
49%
molodoy
1.39
73.2
76.5%
33%
yuurih
1.25
73.0
76.0%
44%
YEKINDAR
1.23
85.0
72.7%
59%
FalleN
1.05
66.6
73.7%
56%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
w0nderfu1
1.54
79.3
76.2%
36%
b1t
1.12
73.5
77.8%
59%
iM
1.10
73.4
69.4%
45%
makazze
1.06
80.1
71.1%
53%
Aleksib
0.82
56.9
72.8%
49%
Ομάδα
1.43
KD
1.54
78.0
ADR
79.3
77.7%
KAST
76.2%
48.8%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
35.8%
0.17
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.21
9.1%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
11.1%
Κορυφαία όπλα
AK-47
488 εκτελέσεις
M4A1-S
183 εκτελέσεις
M4A1
149 εκτελέσεις
KSCERATO
w0nderfu1
Κορυφαία όπλα
AWP
545 εκτελέσεις
AK-47
198 εκτελέσεις
Desert Eagle
48 εκτελέσεις
FURIA Esports
Natus Vincere
0%
1 χάρτης
Anubis
8 χάρτες
63%
70%
11 χάρτες
Nuke
10 χάρτες
70%
67%
12 χάρτες
Dust2
11 χάρτες
27%
50%
16 χάρτες
Mirage
14 χάρτες
43%
80%
10 χάρτες
Inferno
14 χάρτες
43%
57%
14 χάρτες
Cache
6 χάρτες
83%
33%
12 χάρτες
Ancient
10 χάρτες
70%
FURIA Esports
Natus Vincere
FURIA Esports
Natus Vincere
76
Χάρτες που παίχτηκαν
73
48
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
48
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
58
%
50
%
Γύροι πιστολιού
46
%
50
%
Πρώτο Αίμα
53
%



