9z Team
TYLOO
20
%
νίκες
- 2 νίκες
- 8 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 8 ήττες
20
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
9z Team
BB Team
13
8
7
13
9
13
1
2
Η
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
9z Team
TYLOO
13
11
5
13
7
13
1
2
Η
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
9z Team
13
5
13
3
–
–
2
0
Η
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Vitality
9z Team
13
10
13
10
–
–
2
0
Η
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
9z Team
13
11
13
4
–
–
2
0
Η
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Team Falcons
9
13
13
8
9
13
1
2
Ν
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
2
0
Η
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
9z Team
13
7
13
3
–
–
2
0
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
BB Team
13
8
13
9
–
–
2
0
Η
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
Natus Vincere
6
13
6
13
–
–
0
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
TYLOO
MOUZ
6
13
7
13
–
–
0
2
Ν
30.10.2026
Circuito Retake Season 13
ZOTIX
TYLOO
3
13
5
13
–
–
0
2
Η
29.10.2026
Circuito Retake Season 13
TYLOO
Iberian Soul
14
16
13
8
5
13
1
2
Η
27.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FURIA Esports
TYLOO
13
5
13
2
–
–
2
0
Ν
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
9z Team
TYLOO
13
11
5
13
7
13
1
2
Η
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
TYLOO
13
5
13
3
–
–
2
0
Η
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
FUT Esports
TYLOO
13
9
13
6
–
–
2
0
Η
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
M80
TYLOO
10
13
13
7
13
8
2
1
Η
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
TYLOO
13
10
13
2
–
–
2
0
Η
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
TYLOO
13
11
13
7
–
–
2
0
9z Team
30
χάρτες
TYLOO
44
%
Κερδισμένοι γύροι
47
%
42
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
42
%
47
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
52
%
50
%
Γύροι πιστολιού
52
%
64
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72
%
47
%
Κούρσα 6 γύρων
40
%
30
%
Κούρσα 9 γύρων
37
%
33
%
Κούρσα 12 γύρων
37
%
9z Team
TYLOO
75
%
νίκες
- 3 νίκες
- 1 ήττα
4
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 3 ήττες
25
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
9z Team
TYLOO
13
11
5
13
7
13
1
2
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
TYLOO
13
10
13
2
–
–
2
0
09.07.2026
XSE Pro League 2026
TYLOO
9z Team
9
13
13
7
5
13
1
2
08.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
TYLOO
9z Team
10
13
6
13
–
–
0
2
9z Team
10
χάρτες
TYLOO
55
%
Κερδισμένοι γύροι
45
%
48
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
38
%
62
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
52
%
57
%
Γύροι πιστολιού
43
%
70
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
68
%
86
%
Κούρσα 6 γύρων
14
%
57
%
Κούρσα 9 γύρων
43
%
71
%
Κούρσα 12 γύρων
29
%
9z Team
TYLOO
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
luchov
1.08
73.9
68.7%
58%
meyern
1.05
57.7
73.6%
41%
dgt
1.04
72.1
72.5%
45%
HUASOPEEK
0.93
73.2
68.8%
67%
max
0.73
54.5
67.5%
50%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Jee
1.04
69.6
69.2%
33%
JamYoung
0.98
71.3
65.7%
63%
Moseyuh
0.95
67.0
69.4%
56%
Zero
0.95
70.5
66.0%
63%
0QAQ01
0.75
57.1
65.1%
65%
Ομάδα
1.08
KD
1.04
73.9
ADR
69.6
68.7%
KAST
69.2%
58.3%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
33.1%
0.17
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.13
11.5%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
8.9%
Κορυφαία όπλα
AK-47
339 εκτελέσεις
M4A1-S
203 εκτελέσεις
Glock-18
57 εκτελέσεις
luchov
Jee
Κορυφαία όπλα
AWP
340 εκτελέσεις
AK-47
146 εκτελέσεις
Glock-18
45 εκτελέσεις
9z Team
TYLOO
46%
13 χάρτες
Mirage
18 χάρτες
67%
0%
0 χάρτες
Anubis
6 χάρτες
33%
40%
15 χάρτες
Nuke
9 χάρτες
22%
20%
5 χάρτες
Ancient
11 χάρτες
64%
57%
14 χάρτες
Dust2
0 χάρτες
0%
45%
11 χάρτες
Inferno
14 χάρτες
29%
33%
6 χάρτες
Cache
5 χάρτες
80%
9z Team
TYLOO
9z Team
TYLOO
64
Χάρτες που παίχτηκαν
63
43
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
44
%
51
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
58
%
45
%
Γύροι πιστολιού
57
%
49
%
Πρώτο Αίμα
50
%



