BB Team
MOUZ
70
%
νίκες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
5
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
9z Team
BB Team
13
8
7
13
9
13
–
–
–
–
1
2
Η
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
FURIA Esports
12
16
7
13
–
–
–
–
–
–
0
2
Ν
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
Natus Vincere
13
10
13
9
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
Nemiga Gaming
13
3
13
11
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
BB Team
13
10
3
13
14
16
–
–
–
–
1
2
Η
18.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
6
16
19
9
13
13
11
13
6
3
2
Ν
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Team Falcons
BB Team
13
5
14
16
7
13
–
–
–
–
1
2
Ν
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
BB Team
Legacy
16
13
11
13
13
11
–
–
–
–
2
1
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
PARIVISION
BB Team
13
10
4
13
7
13
–
–
–
–
1
2
Η
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
–
–
–
–
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
TYLOO
MOUZ
6
13
7
13
–
–
0
2
Ν
31.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Vitality
MOUZ
7
13
7
13
–
–
0
2
Η
30.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
FURIA Esports
6
13
13
9
9
13
1
2
Ν
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Aurora
MOUZ
6
13
2
13
–
–
0
2
Ν
27.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
MOUZ
13
2
8
13
14
16
1
2
Ν
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
The Mongolz
MOUZ
11
13
9
13
–
–
0
2
Ν
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
9z Team
13
5
13
3
–
–
2
0
Η
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
Team Liquid
16
13
12
16
11
13
1
2
Η
11.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Vitality
MOUZ
13
8
13
7
16
12
3
0
Ν
10.10.2026
ESL Pro League Season 24
MOUZ
Team Spirit
13
7
5
13
13
11
2
1
BB Team
30
χάρτες
MOUZ
55
%
Κερδισμένοι γύροι
57
%
43
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
55
%
59
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60
%
59
%
Γύροι πιστολιού
48
%
73
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
77
%
47
%
Κούρσα 6 γύρων
70
%
50
%
Κούρσα 9 γύρων
78
%
47
%
Κούρσα 12 γύρων
74
%
BB Team
MOUZ
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
zorte
1.40
75.6
74.5%
30%
Magnojez
1.23
81.7
72.8%
52%
s1ren
1.15
72.1
72.5%
56%
d1Ledez
0.98
72.1
68.9%
57%
Boombl4
0.88
66.1
72.0%
43%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
torzsi
1.33
66.4
75.4%
33%
Spinx
1.30
80.6
74.5%
55%
PR
1.25
78.4
75.0%
50%
xertioN
1.03
75.3
72.6%
52%
xelex
1.00
67.1
73.0%
70%
Ομάδα
1.40
KD
1.33
75.6
ADR
66.4
74.5%
KAST
75.4%
29.8%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
32.8%
0.20
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.14
14.1%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
6.0%
Κορυφαία όπλα
AWP
505 εκτελέσεις
AK-47
164 εκτελέσεις
USP-S
51 εκτέλεση
zorte
torzsi
Κορυφαία όπλα
AK-47
152 εκτελέσεις
AWP
561 εκτέλεση
M4A1-S
117 εκτελέσεις
BB Team
MOUZ
65%
17 χάρτες
Mirage
18 χάρτες
83%
0%
0 χάρτες
Inferno
10 χάρτες
80%
33%
6 χάρτες
Cache
9 χάρτες
44%
67%
12 χάρτες
Ancient
9 χάρτες
33%
36%
11 χάρτες
Dust2
15 χάρτες
60%
60%
10 χάρτες
Nuke
15 χάρτες
73%
45%
11 χάρτες
Anubis
0 χάρτες
0%
BB Team
MOUZ
BB Team
MOUZ
67
Χάρτες που παίχτηκαν
76
45
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
49
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60
%
38
%
Γύροι πιστολιού
45
%
49
%
Πρώτο Αίμα
51
%



