ex-Rustec
Nuclear TigeRES
70
%
νίκες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 8 νίκες
- 2 ήττες
80
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
17.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
BBL Esports
ex-Rustec
11
13
13
8
13
3
2
1
Ν
16.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
ex-Rustec
Saint Sinners
11
13
13
8
13
1
2
1
Ν
16.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
GamerLegion
ex-Rustec
11
13
6
13
–
–
0
2
Η
14.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Black Phoenix
ex-Rustec
13
8
13
7
–
–
2
1
Ν
14.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
ex-Rustec
mellren
8
13
13
3
13
5
2
1
Ν
12.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nordic Partners
ex-Rustec
15
19
10
13
–
–
0
2
Ν
13.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
ex-Rustec
13
16
13
9
1
13
1
2
Ν
12.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
ex-Rustec
The Golden Horde
13
10
13
10
–
–
2
0
Ν
11.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
DIVINITY
ex-Rustec
4
13
–
–
–
–
0
1
Η
07.10.2026
CCT Europe 2026 Series #10
Iberian Soul
ex-Rustec
13
7
19
17
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
17.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
Eternal Fire
Nuclear TigeRES
5
13
13
16
–
–
0
2
Η
16.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
Team Nemesis
Nuclear TigeRES
13
16
13
4
–
–
2
1
Ν
14.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Phantom
Nuclear TigeRES
1
13
13
6
7
13
1
2
Ν
14.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Butterfly
Nuclear TigeRES
8
13
10
13
–
–
0
2
Ν
14.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Nuclear TigeRES
FOKUS
13
3
5
13
13
4
2
1
Ν
14.10.2026
CyberClash Season 2: Closed Qualifier
Nuclear TigeRES
LPH Gaming
13
9
13
4
–
–
2
0
Ν
13.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Nuclear TigeRES
OG
13
7
–
–
–
–
1
0
Ν
12.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
Johnny Speeds
13
10
13
5
–
–
2
0
Ν
12.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
XI Esport
13
6
13
0
–
–
2
0
Η
13.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
ex-Rustec
13
16
13
9
1
13
1
2
ex-Rustec
30
χάρτες
Nuclear TigeRES
55
%
Κερδισμένοι γύροι
52
%
53
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
51
%
58
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
53
%
53
%
Γύροι πιστολιού
50
%
70
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
71
%
52
%
Κούρσα 6 γύρων
65
%
55
%
Κούρσα 9 γύρων
65
%
59
%
Κούρσα 12 γύρων
65
%
ex-Rustec
Nuclear TigeRES
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
13.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
ex-Rustec
13
16
13
9
1
13
1
2
ex-Rustec
3
χάρτες
Nuclear TigeRES
63
%
Κερδισμένοι γύροι
37
%
61
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
32
%
68
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
39
%
67
%
Γύροι πιστολιού
33
%
78
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
61
%
33
%
Κούρσα 6 γύρων
67
%
33
%
Κούρσα 9 γύρων
67
%
67
%
Κούρσα 12 γύρων
33
%
ex-Rustec
Nuclear TigeRES
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
bl1x1
1.37
78.8
75.5%
65%
youkaxin
1.33
74.5
73.2%
43%
shalfey
1.31
78.1
76.4%
57%
relaxxie
1.17
84.4
70.9%
52%
Brilliance
0.98
68.4
72.0%
56%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
tronic
1.92
75.8
79.1%
34%
Djon8
1.29
75.1
75.8%
58%
flouzer
1.26
82.7
76.0%
55%
ayuki
1.15
78.5
78.1%
53%
senka
1.14
78.1
70.2%
51%
Ομάδα
1.37
KD
1.92
78.8
ADR
75.8
75.5%
KAST
79.1%
64.8%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
33.7%
0.19
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.08
9.2%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
4.3%
Κορυφαία όπλα
AK-47
400 Εκτελέσεις
M4A1
196 Εκτελέσεις
Galil AR
65 Εκτελέσεις
bl1x1
tronic
Κορυφαία όπλα
AK-47
100 Εκτελέσεις
AWP
312 Εκτελέσεις
M4A1-S
78 Εκτελέσεις
ex-Rustec
Nuclear TigeRES
50%
4 χάρτες
Cache
3 χάρτες
33%
36%
11 χάρτες
Mirage
4 χάρτες
25%
89%
9 χάρτες
Anubis
14 χάρτες
64%
63%
8 χάρτες
Ancient
12 χάρτες
58%
65%
17 χάρτες
Nuke
8 χάρτες
63%
44%
18 χάρτες
Dust2
20 χάρτες
55%
80%
5 χάρτες
Inferno
10 χάρτες
70%
ex-Rustec
Nuclear TigeRES
ex-Rustec
Nuclear TigeRES
72
Χάρτες που παίχτηκαν
71
50
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
49
%
56
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51
%
39
%
Γύροι πιστολιού
50
%
54
%
Πρώτο Αίμα
48
%



