Team Nemesis
EYEBALLERS
70
%
νίκες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
40
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
5
Αποτέλεσμα
Η
17.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
Apogee Esports
Team Nemesis
13
11
13
10
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
16.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
Team Nemesis
Nuclear TigeRES
13
16
13
4
–
–
–
–
–
–
2
1
Η
08.10.2026
1win Private Club #2: Closed Qualifier
Team Nemesis
SINNERS
8
13
13
2
2
13
–
–
–
–
1
2
Η
02.10.2026
CIS LAN Championship #8
K27
Team Nemesis
9
13
13
6
13
4
9
13
13
9
3
2
Ν
02.10.2026
CIS LAN Championship #8
Team Nemesis
Nuclear TigeRES
11
13
13
9
13
8
–
–
–
–
2
1
Ν
01.10.2026
CIS LAN Championship #8
HOTU
Team Nemesis
8
13
13
9
11
13
–
–
–
–
1
2
Ν
29.09.2026
CIS LAN Championship #8
Team Nemesis
DARKWALL
13
4
13
3
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
29.09.2026
CIS LAN Championship #8
Team Nemesis
OMEGA
13
9
19
16
–
–
–
–
–
–
2
0
Ν
27.09.2026
Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier
Fnatic
Team Nemesis
13
6
5
13
9
13
–
–
–
–
1
2
Ν
26.09.2026
Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier
Team Nemesis
Sashi Esport
13
10
9
13
13
9
–
–
–
–
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
17.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
EYEBALLERS
GamerLegion
10
13
13
8
13
4
2
1
Η
16.10.2026
PGL Bucharest 2027: Closed Qualifier
BBL Esports
EYEBALLERS
19
17
13
7
–
–
2
0
Η
26.09.2026
1win Private Club #1
EYEBALLERS
K27
7
13
9
13
–
–
0
2
Η
25.09.2026
1win Private Club #1
magic
EYEBALLERS
3
13
13
8
13
9
2
1
Ν
18.09.2026
Logitech G Play Connect 2026
INFINITE
EYEBALLERS
3
13
–
–
–
–
3
13
Η
18.09.2026
Logitech G Play Connect 2026
EYEBALLERS
BBL Esports
4
13
–
–
–
–
4
13
Ν
18.09.2026
Logitech G Play Connect 2026
EYEBALLERS
Team Liquid
16
14
–
–
–
–
16
14
Η
18.09.2026
Logitech G Play Connect 2026
3DMAX
EYEBALLERS
19
17
–
–
–
–
19
17
Ν
18.09.2026
Logitech G Play Connect 2026
Inner Circle
EYEBALLERS
10
13
–
–
–
–
10
13
Η
10.09.2026
Thunderpick World Championship 2026: Closed Qualifier
Wildcard
EYEBALLERS
6
13
16
13
13
4
2
1
Team Nemesis
30
χάρτες
EYEBALLERS
51
%
Κερδισμένοι γύροι
48
%
48
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
43
%
54
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
53
%
48
%
Γύροι πιστολιού
42
%
69
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
69
%
58
%
Κούρσα 6 γύρων
33
%
62
%
Κούρσα 9 γύρων
33
%
58
%
Κούρσα 12 γύρων
41
%
Team Nemesis
EYEBALLERS
100
%
νίκες
- 4 νίκες
- 0 ήττες
4
τελευταίοι αγώνες
- 0 νίκες
- 4 ήττες
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
09.09.2026
Thunderpick World Championship 2026: Closed Qualifier
EYEBALLERS
Team Nemesis
4
13
9
13
–
–
0
2
04.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
Team Nemesis
10
13
13
9
19
22
1
2
09.04.2026
CCT Season 3 European Series #20
EYEBALLERS
Team Nemesis
4
13
4
13
–
–
0
2
04.03.2026
Stake Ranked Episode 1: Closed Qualifier
Team Nemesis
EYEBALLERS
11
13
13
4
13
8
2
1
Team Nemesis
10
χάρτες
EYEBALLERS
63
%
Κερδισμένοι γύροι
38
%
61
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
34
%
66
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
39
%
55
%
Γύροι πιστολιού
45
%
80
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
50
%
70
%
Κούρσα 9 γύρων
30
%
70
%
Κούρσα 12 γύρων
30
%
Team Nemesis
EYEBALLERS
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
mag1k3Y
1.38
72.6
74.1%
33%
tex1y
1.36
70.5
75.6%
55%
SELLTER
1.07
74.8
71.5%
51%
Sdaim
1.06
74.6
73.1%
55%
r3salt
1.04
78.2
69.6%
51%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
dex
1.11
66.6
59.3%
39%
maxster
0.94
62.7
58.6%
49%
JW
0.91
58.3
59.8%
33%
KRIMZ
0.87
60.8
61.8%
37%
Rolf
0.84
60.5
59.6%
43%
Ομάδα
1.38
KD
1.11
72.6
ADR
66.6
74.1%
KAST
59.3%
33.0%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
39.4%
0.15
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.21
9.0%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
13.4%
Κορυφαία όπλα
AWP
536 Εκτελέσεις
AK-47
194 Εκτελέσεις
M4A1
73 Εκτελέσεις
mag1k3Y
dex
Κορυφαία όπλα
AK-47
408 Εκτελέσεις
M4A1
164 Εκτελέσεις
M4A1-S
147 Εκτελέσεις
Team Nemesis
EYEBALLERS
44%
16 χάρτες
Dust2
7 χάρτες
29%
0%
0 χάρτες
Anubis
9 χάρτες
67%
53%
19 χάρτες
Ancient
14 χάρτες
50%
30%
8 χάρτες
Mirage
10 χάρτες
30%
67%
9 χάρτες
Nuke
6 χάρτες
50%
80%
10 χάρτες
Cache
6 χάρτες
0%
91%
11 χάρτες
Inferno
7 χάρτες
57%
Team Nemesis
EYEBALLERS
Team Nemesis
EYEBALLERS
73
Χάρτες που παίχτηκαν
59
50
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
45
%
57
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51
%
48
%
Γύροι πιστολιού
42
%
53
%
Πρώτο Αίμα
48
%


