Acend
Ryvex
50
%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Acend
aimclub
11
13
7
13
–
–
0
2
Ν
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Acend
Ryvex
13
1
13
5
–
–
2
0
Η
04.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #10
Acend
PCIFIC
11
13
7
13
–
–
0
2
Ν
03.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #10
Four Magic
Acend
5
13
8
13
–
–
0
2
Η
01.11.2026
CCT Europe 2026 Series #12
FOKUS
Acend
8
13
13
9
13
3
2
1
Ν
31.10.2026
CCT Europe 2026 Series #12
Acend
Butterfly
13
8
6
13
13
11
2
1
Ν
29.10.2026
CCT Europe 2026 Series #12
Acend
Saint Sinners
13
11
13
9
–
–
2
0
Η
25.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Acend
UNiTY
13
8
8
13
–
–
1
2
Η
25.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
Acend
ex-Zero Tenacity
6
13
7
13
–
–
0
2
Ν
25.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
Acend
INOX Division
10
13
13
10
13
9
2
1
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Ryvex
LPH Gaming
14
16
13
4
13
8
2
1
Η
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Acend
Ryvex
13
1
13
5
–
–
2
0
Η
06.11.2026
CCT Europe 2026 Series #14 Play-In
Drama
Ryvex
13
7
19
22
13
4
2
1
Η
01.11.2026
EPIC.LAN 49
The Last Resort
Ryvex
13
10
13
1
–
–
2
0
Ν
01.11.2026
EPIC.LAN 49
Ryvex
The Pigs
6
13
19
16
19
17
2
1
Η
31.10.2026
EPIC.LAN 49
The Last Resort
Ryvex
13
6
13
11
–
–
2
0
Ν
31.10.2026
EPIC.LAN 49
PRIVATEER GAMING
Ryvex
13
9
11
13
10
13
1
2
Ν
19.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #8
Ryvex
Phantom Academy
13
6
13
8
–
–
2
0
Ν
17.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #8
Noir Verse
Ryvex
13
10
9
13
7
13
1
2
Η
15.10.2026
CCT Europe 2026 Series #12 Play-In
Ryvex
MayBe
4
13
9
13
–
–
0
2
Acend
30
χάρτες
Ryvex
52
%
Κερδισμένοι γύροι
41
%
51
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
35
%
52
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
47
%
41
%
Γύροι πιστολιού
39
%
71
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
61
%
61
%
Κούρσα 6 γύρων
41
%
57
%
Κούρσα 9 γύρων
41
%
61
%
Κούρσα 12 γύρων
41
%
Acend
Ryvex
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Acend
Ryvex
13
1
13
5
2
0
Acend
2
χάρτες
Ryvex
83
%
Κερδισμένοι γύροι
17
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
0
%
100
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46
%
75
%
Γύροι πιστολιού
25
%
92
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
55
%
200
%
Κούρσα 6 γύρων
0
%
200
%
Κούρσα 9 γύρων
0
%
200
%
Κούρσα 12 γύρων
0
%
Acend
Ryvex
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
AwaykeN
1.45
71.9
75.3%
36%
REDSTAR
1.23
73.8
73.3%
52%
SHiPZ
1.12
82.3
72.4%
52%
Skrimo
0.96
66.2
70.2%
58%
SPELLAN
0.86
66.5
67.7%
43%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
wfn
1.07
67.4
67.2%
31%
jeyN
1.00
78.2
67.5%
49%
N0R1
0.99
72.1
69.3%
54%
oskvr
0.95
71.6
67.3%
59%
Swaggy
0.80
67.1
68.4%
58%
Ομάδα
1.45
KD
1.07
71.9
ADR
67.4
75.3%
KAST
67.2%
36.2%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
31.4%
0.17
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.14
10.0%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
10.3%
Κορυφαία όπλα
AWP
312 εκτελέσεις
AK-47
170 εκτελέσεις
Galil AR
46 εκτελέσεις
AwaykeN
wfn
Κορυφαία όπλα
AWP
493 εκτελέσεις
AK-47
136 εκτελέσεις
Glock-18
29 εκτελέσεις
Acend
Ryvex
53%
15 χάρτες
Dust2
12 χάρτες
33%
14%
8 χάρτες
Cache
7 χάρτες
14%
67%
9 χάρτες
Ancient
17 χάρτες
65%
46%
13 χάρτες
Inferno
3 χάρτες
67%
0%
2 χάρτες
Anubis
0 χάρτες
0%
0%
0 χάρτες
Nuke
9 χάρτες
22%
67%
3 χάρτες
Mirage
9 χάρτες
44%
Acend
Ryvex
Acend
Ryvex
50
Χάρτες που παίχτηκαν
57
47
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47
%
47
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46
%
34
%
Γύροι πιστολιού
43
%
48
%
Πρώτο Αίμα
49
%



