Balkan Outlaws
The Last Resort
50
%
νίκες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
10
τελευταίοι αγώνες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
Η
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
FOKUS
Balkan Outlaws
16
12
13
7
2
0
Ν
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Balkan Outlaws
The Last Resort
13
6
13
6
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
DNK
The Last Resort
13
8
11
13
8
13
1
2
Η
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Balkan Outlaws
The Last Resort
13
6
13
6
–
–
2
0
Η
06.11.2026
CCT Europe 2026 Series #13
G2 Ares
The Last Resort
13
2
13
9
–
–
2
0
Η
04.11.2026
CCT Europe 2026 Series #13
Nexus Gaming
The Last Resort
13
8
13
7
–
–
2
0
Ν
01.11.2026
EPIC.LAN 49
The Last Resort
Ryvex
13
10
13
1
–
–
2
0
Ν
31.10.2026
EPIC.LAN 49
The Last Resort
The Pigs
8
13
13
6
13
3
2
1
Ν
31.10.2026
EPIC.LAN 49
The Last Resort
Ryvex
13
6
13
11
–
–
2
0
Η
25.10.2026
Hotspawn 10k Showdown
The Last Resort
STATE
14
16
2
13
–
–
0
2
Ν
24.10.2026
Hotspawn 10k Showdown
The Last Resort
G2 Ares
13
4
6
13
13
6
2
1
Η
24.10.2026
Hotspawn 10k Showdown
STATE
The Last Resort
16
14
13
2
14
16
2
0
Balkan Outlaws
4
χάρτες
The Last Resort
54
%
Κερδισμένοι γύροι
46
%
44
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
39
%
65
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
75
%
Γύροι πιστολιού
13
%
72
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
64
%
25
%
Κούρσα 6 γύρων
100
%
50
%
Κούρσα 9 γύρων
50
%
100
%
Κούρσα 12 γύρων
100
%
Balkan Outlaws
The Last Resort
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
07.11.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #11
Balkan Outlaws
The Last Resort
13
6
13
6
2
0
Balkan Outlaws
2
χάρτες
The Last Resort
68
%
Κερδισμένοι γύροι
32
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
13
%
87
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
46
%
75
%
Γύροι πιστολιού
25
%
90
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
60
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
50
%
100
%
Κούρσα 9 γύρων
0
%
100
%
Κούρσα 12 γύρων
0
%
Balkan Outlaws
The Last Resort
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
grecu
1.43
74.4
76.6%
34%
ERSIN
1.32
78.2
70.9%
62%
starplajerz
1.22
71.7
72.5%
58%
Ciocardau
1.11
73.1
66.7%
65%
d1maje
1.08
72.2
68.1%
52%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
bevve
1.23
81.2
75.6%
49%
Girafffe
1.13
74.2
73.8%
54%
arTisT
1.13
70.5
72.0%
40%
Vacancy
1.07
72.8
71.0%
53%
Extinct
0.90
70.1
70.4%
50%
Ομάδα
1.43
KD
1.23
74.4
ADR
81.2
76.6%
KAST
75.6%
33.9%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
48.9%
0.18
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.19
12.6%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
8.3%
Κορυφαία όπλα
AWP
469 εκτελέσεις
AK-47
121 εκτέλεση
M4A1-S
62 εκτελέσεις
grecu
bevve
Κορυφαία όπλα
AK-47
427 εκτελέσεις
MP9
44 εκτελέσεις
Glock-18
61 εκτέλεση
Balkan Outlaws
The Last Resort
0%
1 χάρτης
Cache
1 χάρτης
100%
50%
2 χάρτες
Dust2
1 χάρτης
0%
100%
1 χάρτης
Inferno
1 χάρτης
0%
Balkan Outlaws
The Last Resort
Balkan Outlaws
The Last Resort
4
Χάρτες που παίχτηκαν
5
45
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
39
%
59
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
53
%
83
%
Γύροι πιστολιού
50
%
54
%
Πρώτο Αίμα
49
%




