BakS Esports
Fire Flux Esports
50
%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
16.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
BakS Esports
G2 Ares
13
3
13
16
13
10
2
1
Ν
14.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Bushido Wildcats
BakS Esports
14
16
13
9
2
13
1
2
Ν
13.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
BakS Esports
Team Spirit Academy
13
11
13
6
–
–
2
0
Η
30.09.2026
CIS LAN Championship #8
K27
BakS Esports
19
17
13
10
–
–
2
0
Η
01.10.2026
CIS LAN Championship #8
BakS Esports
CYBERSHOKE
7
13
9
13
–
–
0
2
Ν
30.09.2026
CIS LAN Championship #8
CRUISER AURORA
BakS Esports
3
13
5
13
–
–
0
2
Η
26.09.2026
CCT Europe 2026 Series #9
Leo Team
BakS Esports
13
9
13
10
–
–
2
0
Ν
25.09.2026
CCT Europe 2026 Series #9
STATE
BakS Esports
0
13
13
6
–
–
1
2
Η
25.09.2026
ESEA Season 58: European Finals
Team Spirit Academy Green
BakS Esports
3
13
13
10
13
10
2
1
Η
22.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
INOX Division
BakS Esports
13
5
16
13
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
15.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Butterfly
Fire Flux Esports
13
11
5
13
–
–
1
2
Η
14.10.2026
CyberClash Season 2: Closed Qualifier
OMEGA
Fire Flux Esports
13
3
14
16
13
2
2
1
Η
12.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
Fire Flux Esports
mellren
13
3
14
16
11
13
1
2
Ν
11.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Fire Flux Esports
Gothic
16
14
–
–
–
–
2
0
Ν
09.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Lavked
Fire Flux Esports
8
13
9
13
–
–
0
2
Ν
08.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Lilmix
Fire Flux Esports
9
13
1
13
–
–
0
2
Ν
08.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
megoshort
Fire Flux Esports
3
13
6
13
–
–
0
2
Ν
07.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
Noir Verse
Fire Flux Esports
1
13
13
6
8
13
1
2
Η
03.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #7
Team Spirit Academy
Fire Flux Esports
13
6
20
22
13
10
2
1
Ν
02.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #7
Fire Flux Esports
Morrow Esports
13
10
16
14
–
–
2
0
BakS Esports
30
χάρτες
Fire Flux Esports
52
%
Κερδισμένοι γύροι
57
%
50
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
53
%
53
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
63
%
46
%
Γύροι πιστολιού
57
%
70
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
72
%
61
%
Κούρσα 6 γύρων
60
%
50
%
Κούρσα 9 γύρων
60
%
50
%
Κούρσα 12 γύρων
60
%
BakS Esports
Fire Flux Esports
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
14.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #3
Fire Flux Esports
BakS Esports
6
13
13
7
8
13
1
2
BakS Esports
3
χάρτες
Fire Flux Esports
55
%
Κερδισμένοι γύροι
45
%
64
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
53
%
47
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
36
%
33
%
Γύροι πιστολιού
67
%
70
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
66
%
33
%
Κούρσα 6 γύρων
67
%
67
%
Κούρσα 9 γύρων
33
%
67
%
Κούρσα 12 γύρων
33
%
BakS Esports
Fire Flux Esports
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
danistzz
1.69
76.7
77.9%
40%
whisper
1.24
81.0
76.5%
65%
turbo
1.21
73.6
73.4%
65%
xdENiSZERA
1.08
71.4
74.2%
59%
Norwi
0.96
70.1
72.5%
42%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
zer0UKY
1.62
74.9
75.8%
29%
Quality
1.36
85.3
77.3%
58%
xEternaLxx
1.17
78.1
71.1%
54%
zemix
1.12
76.7
74.4%
59%
Cizzx
1.01
67.6
72.2%
50%
Ομάδα
1.69
KD
1.62
76.7
ADR
74.9
77.9%
KAST
75.8%
40.2%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
28.7%
0.16
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.10
13.9%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
7.1%
Κορυφαία όπλα
AK-47
186 Εκτελέσεις
AWP
504 Εκτελέσεις
USP-S
59 Εκτελέσεις
danistzz
zer0UKY
Κορυφαία όπλα
AWP
567 Εκτελέσεις
AK-47
171 Εκτέλεση
M4A1-S
69 Εκτελέσεις
BakS Esports
Fire Flux Esports
0%
0 χάρτες
Anubis
16 χάρτες
75%
80%
5 χάρτες
Ancient
3 χάρτες
0%
71%
24 χάρτες
Cache
10 χάρτες
80%
22%
9 χάρτες
Inferno
8 χάρτες
75%
40%
15 χάρτες
Dust2
16 χάρτες
63%
63%
8 χάρτες
Mirage
13 χάρτες
54%
46%
13 χάρτες
Nuke
10 χάρτες
40%
BakS Esports
Fire Flux Esports
BakS Esports
Fire Flux Esports
74
Χάρτες που παίχτηκαν
76
47
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
52
%
47
%
Γύροι πιστολιού
52
%
52
%
Πρώτο Αίμα
52
%



