TEAM 33
Just Players
50
%
νίκες
- 5 νίκες
- 5 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
14.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
TEAM 33
FORZE Reload
11
13
10
13
–
–
0
2
Η
11.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
TEAM 33
PRIVATE
8
13
–
–
–
–
0
1
Η
08.10.2026
1win Private Club #2: Closed Qualifier
GamerLegion
TEAM 33
13
8
13
8
–
–
2
0
Η
28.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
TEAM 33
Nemiga Gaming
10
13
6
13
–
–
0
2
Ν
28.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
TEAM 33
SINNERS
13
8
11
13
13
4
2
1
Ν
27.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
Acend
TEAM 33
9
13
8
13
–
–
0
2
Ν
20.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
BRUTE
TEAM 33
11
13
9
13
–
–
0
2
Ν
18.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
TEAM 33
Just Players
13
11
13
5
–
–
2
0
Η
15.09.2026
CIS LAN Championship #7
Nemiga Gaming
TEAM 33
13
7
10
13
25
23
2
1
Ν
15.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
TEAM 33
Leo Team
13
11
–
–
–
–
0
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
15.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
ex-Zero Tenacity
Just Players
13
7
13
4
–
–
2
0
Η
14.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Just Players
FOKUS
2
13
12
16
–
–
0
2
Ν
13.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #2
Teletubisie
Just Players
11
13
–
–
–
–
0
1
Η
11.10.2026
PGL Bucharest 2027: Open Qualifier #1
Nuclear TigeRES
Just Players
13
9
–
–
–
–
1
0
Ν
11.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Just Players
Misa Esports
16
12
13
11
–
–
2
0
Ν
09.10.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #8
Saint Sinners
Just Players
11
13
8
13
–
–
0
2
Ν
09.10.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #8
Leo Team
Just Players
8
13
13
7
9
13
1
2
Ν
08.10.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #8
Just Players
ENCE
13
6
13
8
–
–
2
0
Ν
07.10.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #8
Just Players
Revise
13
5
13
6
–
–
2
0
Ν
07.10.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #8
Just Players
HyperSpirit
2
13
13
5
13
6
2
1
TEAM 33
30
χάρτες
Just Players
52
%
Κερδισμένοι γύροι
49
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
38
%
50
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
57
%
46
%
Γύροι πιστολιού
50
%
74
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
45
%
54
%
Κούρσα 9 γύρων
45
%
54
%
Κούρσα 12 γύρων
50
%
TEAM 33
Just Players
100
%
νίκες
- 1 νίκη
- 0 ήττες
1
τελευταίος αγώνας
- 0 νίκες
- 1 ήττα
0
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
18.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
TEAM 33
Just Players
13
11
13
5
2
0
TEAM 33
2
χάρτες
Just Players
63
%
Κερδισμένοι γύροι
37
%
58
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
29
%
71
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
42
%
75
%
Γύροι πιστολιού
25
%
76
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
46
%
100
%
Κούρσα 6 γύρων
0
%
100
%
Κούρσα 9 γύρων
0
%
100
%
Κούρσα 12 γύρων
0
%
TEAM 33
Just Players
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
executor
1.12
65.2
68.7%
33%
z1Nny
1.07
83.6
72.1%
64%
raijin
0.90
67.9
68.2%
52%
Patsi
0.88
73.3
65.8%
50%
bluewh1te
0.83
66.1
67.8%
58%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
sstiNiX
1.39
88.3
75.1%
61%
sm3t
1.14
83.0
74.6%
60%
Temny Prince
1.08
75.3
73.7%
59%
H1te
1.05
63.8
66.6%
28%
wh1teout
0.96
64.0
73.2%
60%
Ομάδα
1.12
KD
1.39
65.2
ADR
88.3
68.7%
KAST
75.1%
32.6%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
60.9%
0.13
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.19
10.2%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
9.5%
Κορυφαία όπλα
AWP
417 Εκτελέσεις
AK-47
99 Εκτελέσεις
USP-S
53 Εκτελέσεις
executor
sstiNiX
Κορυφαία όπλα
M4A1
222 Εκτελέσεις
AK-47
413 Εκτελέσεις
Galil AR
46 Εκτελέσεις
TEAM 33
Just Players
0%
0 χάρτες
Cache
11 χάρτες
27%
63%
8 χάρτες
Mirage
19 χάρτες
63%
44%
9 χάρτες
Anubis
5 χάρτες
60%
57%
14 χάρτες
Nuke
9 χάρτες
56%
67%
12 χάρτες
Inferno
0 χάρτες
0%
45%
11 χάρτες
Dust2
8 χάρτες
50%
29%
14 χάρτες
Ancient
16 χάρτες
56%
TEAM 33
Just Players
TEAM 33
Just Players
68
Χάρτες που παίχτηκαν
68
53
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
46
%
50
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
51
%
50
%
Γύροι πιστολιού
48
%
50
%
Πρώτο Αίμα
54
%




