Aurora
Team Falcons
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
Aurora
13
8
13
10
–
–
2
0
Ν
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
9z Team
13
11
13
4
–
–
2
0
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
Ninjas in Pyjamas
13
9
13
7
–
–
2
0
Η
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
2
0
Ν
11.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Spirit
13
9
13
6
–
–
2
0
Η
10.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Vitality
13
7
7
13
8
13
1
2
Ν
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
1W Team
Aurora
9
13
8
13
–
–
0
2
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
Ν
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
BB Team
13
4
7
13
13
8
2
1
Η
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Team Falcons
BB Team
13
5
14
16
7
13
1
2
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Team Falcons
9
13
13
8
9
13
1
2
Ν
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Ninjas in Pyjamas
Team Falcons
13
16
6
13
–
–
0
2
Η
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Team Spirit
8
13
10
13
–
–
0
2
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Natus Vincere
13
6
15
19
13
8
2
1
Η
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Vitality
Team Falcons
9
13
13
4
13
8
2
1
Ν
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
Ν
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
TYLOO
13
11
13
7
–
–
2
0
Η
05.09.2026
BLAST Open Fall 2026
Team Spirit
Team Falcons
13
8
13
11
–
–
2
0
Ν
04.09.2026
BLAST Open Fall 2026
Team Falcons
G2 Esports
13
6
13
9
–
–
2
0
Aurora
30
χάρτες
Team Falcons
50
%
Κερδισμένοι γύροι
52
%
48
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
48
%
51
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
55
%
42
%
Γύροι πιστολιού
54
%
70
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
73
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
59
%
57
%
Κούρσα 9 γύρων
52
%
57
%
Κούρσα 12 γύρων
52
%
Aurora
Team Falcons
50
%
νίκες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
2
τελευταίοι αγώνες
- 1 νίκη
- 1 ήττα
50
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
01.02.2026
Intel Extreme Masters Kraków 2026
Team Falcons
Aurora
7
13
13
10
8
13
1
2
Aurora
5
χάρτες
Team Falcons
47
%
Κερδισμένοι γύροι
53
%
40
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
45
%
55
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60
%
50
%
Γύροι πιστολιού
50
%
66
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70
%
60
%
Κούρσα 6 γύρων
40
%
80
%
Κούρσα 9 γύρων
20
%
40
%
Κούρσα 12 γύρων
60
%
Aurora
Team Falcons
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Wicadia
1.22
81.2
71.5%
54%
woxic
1.21
71.6
70.3%
33%
Jimpphat
1.15
73.6
74.8%
53%
XANTARES
1.01
74.3
70.4%
54%
kyxsan
0.84
58.7
70.7%
58%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
m0NESY
1.39
81.7
75.4%
44%
NiKo
1.18
81.5
73.4%
55%
TeSeS
1.13
68.1
74.6%
60%
kyousuke
1.06
74.8
71.6%
65%
karrigan
0.77
53.9
66.1%
51%
Ομάδα
1.22
KD
1.39
81.2
ADR
81.7
71.5%
KAST
75.4%
54.2%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
43.8%
0.18
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.22
12.0%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
15.4%
Κορυφαία όπλα
AK-47
463 Εκτελέσεις
M4A1-S
248 Εκτελέσεις
Glock-18
54 Εκτελέσεις
Wicadia
m0NESY
Κορυφαία όπλα
AWP
683 Εκτελέσεις
AK-47
237 Εκτελέσεις
Glock-18
66 Εκτελέσεις
Aurora
Team Falcons
0%
1 χάρτης
Ancient
11 χάρτες
45%
56%
9 χάρτες
Cache
0 χάρτες
0%
45%
11 χάρτες
Dust2
22 χάρτες
73%
73%
11 χάρτες
Nuke
7 χάρτες
71%
50%
10 χάρτες
Inferno
10 χάρτες
70%
77%
13 χάρτες
Anubis
10 χάρτες
70%
63%
16 χάρτες
Mirage
15 χάρτες
40%
Aurora
Team Falcons
Aurora
Team Falcons
71
Χάρτες που παίχτηκαν
75
49
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47
%
53
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
57
%
49
%
Γύροι πιστολιού
49
%
50
%
Πρώτο Αίμα
52
%



