FURIA Esports
Aurora
60
%
νίκες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 7 νίκες
- 3 ήττες
70
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Legacy
FURIA Esports
13
10
5
13
8
13
1
2
Ν
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
–
–
2
0
Η
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
11
13
6
13
–
–
0
2
Ν
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
9z Team
13
7
13
3
–
–
2
0
Η
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
Ν
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
PARIVISION
FURIA Esports
13
7
5
13
10
13
1
2
Η
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
4
13
7
13
–
–
0
2
Ν
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
BB Team
13
5
16
14
–
–
2
0
Η
20.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
Team Vitality
FURIA Esports
13
5
13
8
–
–
2
0
Ν
19.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
MIBR
FURIA Esports
8
13
11
13
–
–
0
2
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Ν
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
9z Team
13
11
13
4
–
–
2
0
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
Ninjas in Pyjamas
13
9
13
7
–
–
2
0
Η
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
2
0
Ν
11.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Spirit
13
9
13
6
–
–
2
0
Η
10.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Vitality
13
7
7
13
8
13
1
2
Ν
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
1W Team
Aurora
9
13
8
13
–
–
0
2
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
Ν
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
BB Team
13
4
7
13
13
8
2
1
Η
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
Ν
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
9z Team
13
3
13
11
–
–
2
0
FURIA Esports
30
χάρτες
Aurora
52
%
Κερδισμένοι γύροι
51
%
48
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
48
%
58
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
52
%
Γύροι πιστολιού
42
%
77
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
71
%
47
%
Κούρσα 6 γύρων
53
%
50
%
Κούρσα 9 γύρων
60
%
53
%
Κούρσα 12 γύρων
60
%
FURIA Esports
Aurora
66
%
νίκες
- 4 νίκες
- 2 ήττες
6
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 4 ήττες
33
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
19.08.2026
Esports World Cup 2026
FURIA Esports
Aurora
13
11
14
16
13
9
2
1
20.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
Aurora
FURIA Esports
9
13
4
13
–
–
0
2
21.03.2026
BLAST Open Spring 2026
Aurora
FURIA Esports
16
14
13
6
–
–
2
0
06.02.2026
Intel Extreme Masters Kraków 2026
FURIA Esports
Aurora
13
7
13
4
–
–
2
0
18.10.2025
Thunderpick World Championship 2025
FURIA Esports
Aurora
13
11
13
5
–
–
2
0
FURIA Esports
14
χάρτες
Aurora
56
%
Κερδισμένοι γύροι
44
%
50
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
34
%
66
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
50
%
71
%
Γύροι πιστολιού
29
%
75
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
68
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
50
%
71
%
Κούρσα 9 γύρων
29
%
71
%
Κούρσα 12 γύρων
29
%
FURIA Esports
Aurora
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
molodoy
1.39
73.1
74.8%
41%
KSCERATO
1.39
77.6
77.9%
48%
yuurih
1.13
65.1
74.4%
50%
YEKINDAR
1.05
78.0
72.1%
59%
FalleN
0.91
58.2
68.1%
49%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Wicadia
1.29
82.5
72.9%
55%
woxic
1.22
72.5
70.2%
32%
Jimpphat
1.16
74.4
75.5%
54%
XANTARES
1.10
76.6
71.0%
53%
kyxsan
0.87
59.9
72.0%
56%
Ομάδα
1.39
KD
1.29
73.1
ADR
82.5
74.8%
KAST
72.9%
40.5%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
54.7%
0.16
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.20
12.6%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
11.5%
Κορυφαία όπλα
AWP
553 Εκτελέσεις
AK-47
177 Εκτελέσεις
Galil AR
66 Εκτελέσεις
molodoy
Wicadia
Κορυφαία όπλα
AK-47
472 Εκτελέσεις
M4A1-S
252 Εκτελέσεις
Glock-18
51 Εκτέλεση
FURIA Esports
Aurora
50%
10 χάρτες
Ancient
1 χάρτης
0%
55%
11 χάρτες
Dust2
11 χάρτες
55%
56%
12 χάρτες
Cache
9 χάρτες
56%
0%
4 χάρτες
Anubis
13 χάρτες
77%
56%
16 χάρτες
Mirage
16 χάρτες
63%
67%
12 χάρτες
Nuke
12 χάρτες
75%
56%
8 χάρτες
Inferno
9 χάρτες
56%
FURIA Esports
Aurora
FURIA Esports
Aurora
73
Χάρτες που παίχτηκαν
71
49
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50
%
51
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
48
%
Γύροι πιστολιού
51
%
51
%
Πρώτο Αίμα
51
%




