9z Team
Aurora
40
%
νίκες
- 4 νίκες
- 6 ήττες
10
τελευταίοι αγώνες
- 6 νίκες
- 4 ήττες
60
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
Αποτέλεσμα
Η
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Team Falcons
9
13
13
8
9
13
1
2
Ν
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
2
0
Η
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
9z Team
13
7
13
3
–
–
2
0
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
BB Team
13
8
13
9
–
–
2
0
Η
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
Natus Vincere
6
13
6
13
–
–
0
2
Ν
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
TYLOO
13
10
13
2
–
–
2
0
Η
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
9z Team
13
3
13
11
–
–
2
0
Η
10.09.2026
FISSURE Playground #3
9z Team
G2 Esports
13
11
8
13
10
13
1
2
Η
09.09.2026
FISSURE Playground #3
9z Team
MIBR
6
13
7
13
–
–
0
2
Ν
08.09.2026
FISSURE Playground #3
9z Team
5star eSports
13
3
13
4
–
–
2
0
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
3
4
Αποτέλεσμα
Ν
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
Ninjas in Pyjamas
13
9
13
7
–
–
–
–
2
0
Η
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
–
–
2
0
Ν
11.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Spirit
13
9
13
6
–
–
–
–
2
0
Η
10.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Vitality
13
7
7
13
8
13
–
–
1
2
Ν
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
1W Team
Aurora
9
13
8
13
–
–
–
–
0
2
Ν
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
–
–
1
2
Ν
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
BB Team
13
4
7
13
13
8
–
–
2
1
Η
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
–
–
2
0
Ν
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
9z Team
13
3
13
11
–
–
–
–
2
0
Η
20.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
Aurora
Team Vitality
4
13
13
11
4
13
7
13
1
3
9z Team
30
χάρτες
Aurora
46
%
Κερδισμένοι γύροι
51
%
43
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
47
%
50
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
53
%
Γύροι πιστολιού
42
%
61
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
70
%
43
%
Κούρσα 6 γύρων
53
%
33
%
Κούρσα 9 γύρων
57
%
37
%
Κούρσα 12 γύρων
60
%
9z Team
Aurora
33
%
νίκες
- 1 νίκη
- 2 ήττες
3
τελευταίοι αγώνες
- 2 νίκες
- 1 ήττα
66
%
νίκες
Τουρνουά
Αγώνας
1
2
Αποτέλεσμα
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
2
0
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
9z Team
13
3
13
11
2
0
14.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
Aurora
9z Team
13
1
13
5
2
0
9z Team
6
χάρτες
Aurora
41
%
Κερδισμένοι γύροι
59
%
40
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
58
%
42
%
Το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπες δύο ομάδες: τους Τρομοκράτες και τους. Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
60
%
67
%
Γύροι πιστολιού
33
%
54
%
Μετατροπή Πρώτου Αίματος
73
%
50
%
Κούρσα 6 γύρων
50
%
33
%
Κούρσα 9 γύρων
67
%
33
%
Κούρσα 12 γύρων
67
%
9z Team
Aurora
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
meyern
1.47
59.6
75.6%
41%
dgt
1.45
85.0
79.9%
54%
luchov
1.32
73.4
68.4%
58%
max
1.03
65.2
70.3%
51%
HUASOPEEK
1.01
71.4
71.4%
62%
Παίκτης
KD
ADR
KAST
HS
Wicadia
1.24
81.0
70.4%
56%
woxic
1.14
69.4
68.1%
33%
Jimpphat
1.05
71.4
72.1%
55%
XANTARES
1.02
74.3
70.0%
56%
kyxsan
0.77
58.7
69.1%
52%
Ομάδα
1.47
KD
1.24
59.6
ADR
81.0
75.6%
KAST
70.4%
41.1%
Εκτελέσεις με βολή στο κεφάλι
55.9%
0.12
Πολλαπλές εκτελέσεις
0.20
7.3%
Η πρώτη μονομαχία κερδίζει
11.5%
Κορυφαία όπλα
AWP
388 Εκτελέσεις
AK-47
125 Εκτελέσεις
Glock-18
46 Εκτελέσεις
meyern
Wicadia
Κορυφαία όπλα
AK-47
467 Εκτελέσεις
M4A1-S
266 Εκτελέσεις
Glock-18
52 Εκτελέσεις
9z Team
Aurora
0%
0 χάρτες
Anubis
14 χάρτες
79%
50%
12 χάρτες
Inferno
8 χάρτες
50%
43%
14 χάρτες
Nuke
12 χάρτες
75%
58%
12 χάρτες
Mirage
16 χάρτες
63%
50%
4 χάρτες
Cache
8 χάρτες
50%
50%
16 χάρτες
Dust2
11 χάρτες
55%
25%
4 χάρτες
Ancient
1 χάρτης
0%
9z Team
Aurora
9z Team
Aurora
62
Χάρτες που παίχτηκαν
70
45
%
Νίκες στην πλευρά των Τρομοκρατών (T)
50
%
54
%
Νίκες στην πλευρά των Αντιτρομοκρατών (CT)
54
%
51
%
Γύροι πιστολιού
54
%
50
%
Πρώτο Αίμα
51
%



